Sleduj nás

Colosseum - Ghita Daniel - Vondráček Petr

Colosseum - Ghita Daniel - Vondráček Petr

Další tradiční Colosseum Tournament se uskuteční v Bukurešti a tentokrát bude mít pro české oko speciální náboj. Do Rumunska totiž zavítá také náš K-1 bojovník Petr Vondráček. A nebude to mít vůbec jednoduché, protože na něj v ringu čeká domácí šampion Daniel Ghita.

Ghita Daniel vs. Vondráček Petr v Maďarsku

Výborně promovaná akce Colosseum Tournament proběhne v pátek 29. března v Bukurešti. O skvělou show se má postarat i domácí Daniel Ghita, který dlouhou dobu válčil ve slavné organizaci Glory. V ringu mu čelili třeba Rico Verhoeven, Jamal Ben Saddik, Anderson Silva a další kvalitní zápasníci. Tentokrát nabídku přijal Petr Vondráček, který ve svém věku stále předvádí atraktivní souboje. Často také navštěvuje Thajsko, kde se poctivě připravuje, ale i tak jsme si jisti, že si nyní ukrojil velké sousto a pokud oba borce srovnáme, náš zápasník bude zcela jistě tahat za kratší konec. Tomu napovídají i kurzy a na rumunského šampiona je momentálně pouhých 1.11! Uvidíme, jestli bookmakeři nabídku doplní, zde by přišla vhod příležitost, že zápas skončí před limitem.


Další články

„Dostala třikrát pěstí, ale mě bolí ručička." Bailador zmlátil onkologickou pacientku a na streamu si stěžoval, že mu otéká zápěstí

Existují lidé, kteří spáchají něco odporného a snaží se to zamést pod koberec. A pak je tu Luboš Suchánek, vystupující jako Bailador, který svůj skutek nejen nezametl, ale sám ho odvysílal, okomentoval a doplnil o vlastní zdravotní bulletin. Na ulici napadl ženu, dal jí podle svých slov třikrát pěstí, a když se vrátil ke kameře, věnoval následující minuty tomu nejdůležitějšímu — totiž tomu, jak mu z toho oteklo zápěstí. Napadená žena se přitom léčí s rakovinou. On to věděl.

„Dostala třikrát pěstí, ale mě bolí ručička.