Sleduj nás

Colby Covington je zbabělý práskač, UFC by ho mělo vyhodit, tvrdí Masvidal. Na ulici jsem králem já! vysmívá se

Colby Covington je zbabělý práskač, UFC by ho mělo vyhodit, tvrdí Masvidal. Na ulici jsem králem já! vysmívá seFoto: UFC

Jorge Masvidal se diví, jak může být Colby Covington i nadále součástí organizace UFC, když je to zbabělý práskač.

Od zákeřného útoku z ulic Miami, kde Jorge Masvidal zezadu napadl Colbyho Covingtona a uštědřil mu pár „výchovných ran“, uběhly již dva roky. Bohužel tato situace stále není úplně uzavřená a minimálně jednu ze stran dost vnitřně sžírá. 

Colby si měl z tohoto útoku odnést vyražený zub, otřes mozku, pár modřin a také rozbité rolexky, které si od agresora nechal proplatit.


Jorge v reakci na svoje činy dostal od soudu pokutu a rovněž mu byl nařízen zákaz přiblížení. A jakmile se potom dozvěděl, že Covington i nadále jakožto „srabácký bonzák“ zůstává členem organizace UFC, neodpustil si několik peprných připomínek.

„Vůbec nechápu, jak může UFC nechat Colbyho v jejich organizaci zápasit. Pokud dojde k nějakému sledu událostí, které se mu nebudou líbit, tak celou asociaci zažaluje a bude se s ní soudit,“ nebral si Masvidal servítky.


„Boj je sportem mužů a tento člověk, mohu-li ho člověkem vůbec nazývat, ukázal, že žádným mužem není. Měli jste ho slyšet, jak kvičel před advokátem, jak je zhmožděný a jak moc se bojí Jorgeho Masvidala, tedy mě. Jediné, o co mu jde, jsou prachy. Jakmile ucítí příležitost, vytříská je z kohokoliv, klidně i z UFC, což jasně dokázal v případě duelu s Leonem Edwardsem, kam si šel jen pro výplatu,“  poznamenal.

„Nějak pořád nevím, proč tohle UFC dovoluje, ale je to jejich byznys a jejich věc. Colby ze sebe v kleci dělá mistra, ale na ulici je to pouhá nula. Na ulici jsem králem já, to moc dobře poznal, když utíkal, co mu nohy stačily. A musel na mě volat policii,“ rozpovídal se Masvidal během live show na svých sociálních sítích, kde zároveň promoval svůj blížící se boxerský zápas s Natem Diazem. S tím se střetne 1. června v Kalifornii.


Další články