Sleduj nás

Cody Garbrandt: Ze svých chyb jsem se poučil a teď si jdu zpátky pro titul

Cody Garbrandt: Ze svých chyb jsem se poučil a teď si jdu zpátky pro titul

Bývalý šampion bantamové váhy Cody „No Love“ Garbrandt (11-3) věří, že se již poučil ze všech svých předchozích chyb, díky kterým mu na kontě přistály tři porážky v řadě.

Cody se do UFC přihnal jako uragán, pod jehož mocnou silou padal jeden soupeř za druhým. Slavným vrcholem této cesty byl skalp jindy obávaného Dominicka Cruze, jenž se tehdy nesl na vlně třinácti vítězství v řadě.

Jak už tomu ale bohužel občas bývá zvykem, po velkém nástupu kolikrát přichází také velmi strmý pád. Garbrandt po největší výhře své kariéry rázem dvakrát prohrál s T.J. Dillashawem a následně nestačil ani na Pedra Munhoze. Čím to, že najednou přišel takový zlom?


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Problém byl, že jsem nebyl sám se sebou v pořádku. Pokud se dokážu soustředit, nikdo na světě mě nemůže porazit. Skutečně věřím tomu, že co jsem potřeboval napravit, jsem už napravil. Teď žiju v míru sám se sebou,“ svěřoval se Garbrandt a odkazoval na problémy, které se děly v jeho osobním životě.

„Zápasil jsem se svými vlastními démony, ale teď už jsem v pořádku. Vracím se, abych nastolil chaos v oktagonu. Chci si vzít zpátky svůj trůn a je mi jedno, proti komu to bude. Rozhodně se svého cíle nevzdám a budu se jej držet tak dlouho, dokud z tohoto sportu neustoupím,“ prozradil. A svá slova bude moct přenést ve skutečnost již tento víkend, kdy se v rámci UFC 250 střetne s Raphaelem Assuncaem.Další články