Sleduj nás

Cody Garbrandt stále zůstává po UFC 227 ticho. Kam se dnes přesunul?

Cody Garbrandt stále zůstává po UFC 227 ticho. Kam se dnes přesunul?
Pokud dvakrát za sebou prohrajete v tak prestižním duelu proti té stejné osobě, asi vám moc do smíchu nebude.

V podobné situaci se nachází i kdysi bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt, jenž po porážce s T.J. Dillashawem dává přednost rodinnému životu. A jak je vidět, ten si zcela jistě užívá.

Není to tak dávno, co jsme naznačili, že účast v UFC stojí všechny zápasníky tolik sil, že nemají ani čas se věnovat své rodině. I když by s tím mnozí možná nesouhlasili, v případě rodáka z Ohia to tak rozhodně bylo, na což si on sám i kdysi mnohokrát stěžoval.


Jak už nám naznačili jeho blízcí, Cody „No Love“ bojoval nejen v aréně, ale také v osobním životě. Jeho odloučení se od ženy a rostoucího dítěte jej natolik zasáhlo na duši, že tomu i mnozí přisoudili hlavní úpadek jeho formy.

„Žijeme v těžké době, kde si každý rád kopne do někoho, kdo je na dně,“ přiznává Urijah Faber, jenž sám toho za stěnami oktagonu hodně zažil.


„Cody je někdo, kdo nosí své srdce na dlani. Nedávno mi poslal video, jak se jeho dítě kouká na televizi. Stává se z něj více ten rodinný typ a je vidět, že si tenhle život užívá,“ prozrazuje. I když na sedmadvacetiletého borce čeká ještě dlouhá pauza (především kvůli zlomené ruce), tak se nám do boje ještě vrátí.

„Chvíli po boji s Dillashawem jsem se s ním setkal a řekl mu, že ten souboj sice nebyl jeden z jeho nejlepších, ale furt v něm vidím slibný potenciál. Až nastane ten správný čas, ještě to probereme,“ doplňuje Faber.


Další články