Sleduj nás

Cody Garbrandt plánuje znovu usednout na trůn bantamové váhy: Jdu si pro to, co je mé

Cody Garbrandt plánuje znovu usednout na trůn bantamové váhy: Jdu si pro to, co je mé

Bývalý šampion bantamové váhy Cody „No Love“ Garbrandt se již na začátku března opět vrací do klece, kde si pokusí výhrou nad Pedrem Munhozem říct o novou titulovou výzvu.

Cody Garbrandt plánuje znovu usednout na trůn

Zdali mu to UFC umožní a zdali bude na trůnu stále T.J. Dillashaw, to nám prozradí až čas, nicméně Codyho záměr je pro tuto chvíli zřejmý. „Cítím se skvěle. Byla to dlouhá cesta, na níž jsem se snažil zahojit rány nejen na těle, ale i na duši, ovšem nakonec jsem se dal do pořádku,“ sdílel své pocity.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

T.J. Dillashaw chtěl získat pás z nejnižší hmotností kategorie, kde jej pro jeho smůlu zastavil Henry Cejudo. Dá se tedy říct, že se udatnému šampionovi muší váhy podařilo za půl minuty něco, co Cody nezvládl za dva pokusy.

„Pořád si myslím, že ty fighty byly poněkud těsné, bohužel tak už to chodí… Věděl jsem ale, že když T.J. shodí do muší váhy, nebude moct proti Cejudovi uspět. On je král té divize,“ chválil svého kolegu, s nímž sdílí manažera.


Na svůj návrat se těší. „Zápasení je mou vášní i mým koníčkem. Bylo skvělé si chvíli odpočinout, vidět vyrůstat svého synka a pobýt trochu času s rodinou, avšak věděl jsem, že se vrátím. Teď se soustředím jenom na svůj příští zápas. Chci podat dobrý výkon, dostat šanci bojovat o titul a vzít si zpátky to, co je mé,“ posílá jasný vzkaz soupeřům.


Další články