Sleduj nás

Cody Garbrandt je jen krysa, co v UFC kouřila péra, aby dostala titul. Teď se bojí vylézt z díry

Cody Garbrandt je jen krysa, co v UFC kouřila péra, aby dostala titul. Teď se bojí vylézt z díry

Bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt dvakrát za sebou podlehl T.J. Dillashawovi a poté zmizel ze scény. Téměř nikdo o něm nic neví, což uráží druhého vysoko postaveného bojovníka, který jej chce vyzvat. 

Jimmie Rivera (22-2-0) vyhlíží vhodného soupeře pro duel, ale nemůže žádného najít. Rád by se utkal s Dillashawem, jenže ten se připravuje na fight s Cejudem, a bývalý mistr „No Love“ zmizel po dvou porážkách s aktuálním šampionem ze scény. 

Cody Garbrandt je prý jen krysa


Původně se hovořilo o tom, že má Cody zlomenou ruku, ovšem již nějaký čas trénuje, jenom stále neodpovídá na zprávy. Jedna z těch zpráv přitom patří „El Terrorovi“, jenž nás chce nadobro utvrdit v tom, že Garbrandtův postup až na vrchol byl jenom náhodou. 

„Cody byl rank 7, ale pak tam začal lidem kouřit péra a zničehonic dostal šanci na titul. Ještě ke všemu v tom souboji dostal Dominika Cruze, který neumí boxovat, takže jsme všichni dopředu věděli, jak to asi může dopadnout,“ dával Rivera najevo své pocity. 


Cody Garbrandt v UFC

„Už jen to, že se Cruz stal šampionem, bylo směšné. Prostě poslední roky tu nebyl kloudný mistr. Garbrandt je o to trapnější, protože dostal na prdel dvakrát od toho stejného soupeře a dvakrát to skončilo poměrně rychle jasným knokautem,“ pokračoval. 

„Abychom si v tom udělali jasno. Je to krysa, která zalezla do domečku a teď se z něho bojí vylézt. Pokud někdo říká, že je zraněný, pak se mýlí, protože věřte mi nebo ne, Cody opravdu trénuje a vůbec nic mu není. Má nabídka platí. Po duelu se mnou všichni uvidí, že to není bůhvíjaký bojovník,“ uzavřel El Terror.Další články