Sleduj nás

Clash of the Stars 8, výsledky: Mikulášek nečekaně padl, Grznár si poranil koleno a Veselý opět klepal

Clash of the Stars 8, výsledky: Mikulášek nečekaně padl, Grznár si poranil koleno a Veselý opět klepal Foto: Clash of the Stars

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek hlásil v Clashi útok na tři mistrovské tituly. Bohužel ovšem prohrál dřív, než se vůbec dostal k tomu prvnímu. Svou misi do střední váhy nezvládl šampion Filip Grznár, jehož ve snaze získat druhý mistrovský opasek zradilo koleno.

A titulovým zápasem, jenž byl vrcholem celého galavečera, bychom měli asi začít. Ač je Clash stále takovou provizorní organizací a mistrovský opasek v něm má hodnotu asi tak velkou, jakou mu sami přidělíte, tak chtěl být Filip Grznár tím prvním, komu se podaří ovládnout dvě hmotnostní kategorie.

Po úspěšném tažení v devadesát trojce přišlo extrémně náročné hubnutí do osmdesát čtyřky, kde se ovšem Filip zmohl jen na pár letmých úderů. Jakmile vyslal leg kick, srazilo se jeho pravé koleno s nohou soupeře a bývalý kulturista se rázem bolestí svalil k zemi. Zatím netušíme, jaké zranění si přivodil, ale následná grimasa ve tváři nevěstila nic dobrého.

Kontroverzní Mikulášek diskvalifikován

Václav Mikulášek je jednou z nových hlavních tváří Clashe, která si třeba takovému Karlosovi Bendovi nebála říct: „Mně nevadí, že ty jsi amatér a já profík, oba jsme v Clashi a já tě jdu zbít!“ Nakonec se ale ukázalo, že to s tou profesionalitou zase až tak horké nebude a že získat tři opasky bude i pro Vaška nadlidský úkol.

Na Clashi 8 se bývalý člen soupisky Oktagonu střetl s velkým papírovým outsiderem Sandrem Jandejskem, s nímž v rámci atraktivity svedl zajímavý souboj, ve kterém pro první kolo platila pravidla boxu, ve druhém pravidla kickboxu a ve třetím pravidla MMA. Do třetího kola jsme se však nedostali.


Duel začal dle očekávání podle Vaškových not, který se snažil tvrdými údery poslat soupeře k zemi. K vidění byly výměny, jež musely diváky bavit. Sandro jako méně zkušený lehce strádal, a dokonce byl i dvakrát poslán do počítání. Kuriózně se však damage z úderů více hromadila na Vaškově tváři, která se po prvním kole začala dost červenat.

Ve druhém kole se k boxu mohly přidat ještě kopy, čehož Vašek párkrát využil, ale jinak mu to nebylo moc platné. Karta se postupně začala otáčet a Sandro postupně více a více trefoval. Jedním hákem Oktagon veterána dokonce nahulil natolik, že ho přiměl ke strhu na zem. Protože ale ještě neplatila MMA pravidla, musel rozhodčí Vaška zastavit a odečetl mu jeden bod.

Netrvalo to dlouho a Vašek tancoval podruhé. Opět to řešil záchranou ve formě strhu na zem, ale tentokrát s ním už sudí neměl slitování. Zápas ukončil na diskvalifikaci a Sandro si jako velký papírový outsider připsal nečekanou, ovšem velice radostnou výhru.


Veselý opět klepal jako o život

Po fiasku v Anglii, které se stalo hitem celého internetu, kde Tadeáš Veselý odklepal po dvacet vteřinách, si tento rádoby „Gangstaboy“ řekl, že se pokusí sám sebe překonat. Nikoliv však výkonem v kleci, nýbrž vzdáním se. Sotva dal sudí povolení k zahájení souboje, tak Veselý přilepil pravačku k zemi a vše odklepal. Protivník Fayne se ho ani nedotkl. Kontroverze byla na světě, prachy se zjevně vydělaly také…

Kociánovi stačilo 24 sekund

Na co se fanoušci nepochybně dost těšili, to byl souboj bývalého člena kapely Lunetic Martina Kociána se showmanem Snejksem. Jejich zápas se nesl pod pravidly boxu, ze kterého jsme si však příliš neužili. Hned při první výměně trefil Martin přesnou zadní, po které se Snejks svalil na zem a držel se za ucho. Bolest to byla dost veliká na to, aby ho donutila ze zápasu odstoupit.

Další výhra pro Kotlárobijce Karlose Bendu

A nemůžeme opomenout ani výhru Karlose Bendy, který na posledních třech turnajích dělal společnost vždy romským soupeřům. Teď se to změnilo, do boje s ním nastoupil odhodlaný „Taxi kar“, který sice na sociálních sítích ukazoval, jak pravidelně trénuje, ale z hlediska kvalit bylo vidět, že se na Karlose nechytá. Po pár ťukancích v postoji vzal muskulaturní bojovník boj na zem, kde nasadil ground and pound a bylo po všem.

Clash of the Stars 8, výsledky (tučným vítěz):

 • Lukáš „Huhu“ Procházka – Jan Rybka (TKO,1.kolo)
 • Jiří „Chára“ Charizan – Christian „Nathan“ Dzaba (TKO,1.kolo)
 • Jan Michálek – Patrik „Patrik Corleone“ Horváth (submise,1.kolo) / Lukáš „Bukys“ Bukovaz (submise,1.kolo)
 • Jiří Juřička – Samir Margina (TKO,1.kolo)
 • Stanislav „Šuk-El“ Lukeš – Jiří „Novby“ Bláha (TKO,1.kolo)
 • Dan Bayer – Tomáš Podhorný (TKO,1.kolo)
 • Damir „Chorvát“ Vukelić – Peter „Kobra“ Kuťka (TKO,1.kolo)
 • Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý – Miroslav „Fayne“ Loner (vzdání soupeře na začátku zápasu)
 • Martin Kocián – Pavel „Snejks“ Měsíček (TKO,1.kolo)
 • Radek „Taxi kar“ Blažek – Karlos Benda (TKO,1.kolo)
 • Alessandro „Sandro“ Jandejsek – Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (diskvalifikace, 2.kolo)
 • Patrik „Žralok“ Hübler – Marek „Datel“ Valášek (submise, 2.kolo)
 • Michaela „Miss Problem“ Dostálová – Hanka Gelnarová (počítaní, 2.kolo)
 • Filip Grznár – Tomáš „Dynamo“ Križan (zranění nohy Filipa Grznára, 1.kolo)

Další články