Sleduj nás

Clash of the Stars 4 je tady! Vážení přineslo rvačku i obnažená prsa

Clash of the Stars 4 je tady! Vážení přineslo rvačku i obnažená prsa FOTO: CLASH OF THE STARS

Pokud jste si po minulých turnajích Clash of the Stars mysleli, že bizarnost této show dosáhla svého vrcholu, můžeme vás uklidnit. 

Již vážení před dnešní čtvrtou akcí naznačilo, že zvrácenost rádoby MMA turnaje lze opět posunout na nový level. Hromadné rvačky, které působily jako z černobílých grotesek, doplnily obnažené vnady dvou hvězdiček z webu OnlyFans.

Přehlídka podivínů, kteří se snaží fušovat do světa bojových sportů, přinesla podle očekávání ujetou podívanou již na veřejném vážení. Nejprve se do hromadné rvačky zapojil Kaluba, Kluk s kamením, MaxGreen a také Král Berouna a Reno. Ochranka naštěstí všechny testosteronem ovládané borce zpacifikovala. 


Vrcholem večera, který potěšil mužskou část sledujících, byla exhibice Kariny Pedro a Inked Dory, které se pochlubily svým výstavním poprsím.  

Hlavní hvězda turnaje Filip Grznár přišel těsně před akcí o svého soka, kterým měl být Martin Pagy Sedlák. Hozenou rukavici tak těsně před turnaj sebral Filip Roubíček. Novinkou bude také „klec bolesti“, což je uzpůsobený oktagon na velikost 3x3 metry. 


Tuto inovaci, vhodnou pro méně pohyblivé nebo jinak postižené borce, otestuje Jaroslav Security Kotlár a jeho soupeř Lukáš Procházka. Jarda Kotlár je tentokrát extrémně motivovaný. Pokud prohraje, je ochotný ukončit svoji MMA kariéru, která trvá již dlouhých devět měsíců. 

„Neprohraju. Když prohraju, tak končím úplně a definitivně s MMA. To se však nestane. To bys mě musel zabít a na to nemáš. Na to jsi krátký. To ti říkám od srdce a moje slovo platí,“ varoval svého soka neznámější hlídač obchodních center v Čechách. 

Pokud by vám výčet uvedených zvráceností byl málo, připravil pro vás promotér Tomáš Le Sy například ženský souboj dvě na dvě nebo zápas tří borců, kdy jdou všichni proti všem. 


Turnaj se odehraje v prestižních prostorech O2 Universum a již teď je jasné, že divácká kulisa předčí mnohé zavedené galavečery bojových sportů. 
 


Další články