Sleduj nás

Claressa Shields vysvětlila, co ji motivuje k přesunu do MMA, velkou roli v tom hraje Nunes

Claressa Shields vysvětlila, co ji motivuje k přesunu do MMA, velkou roli v tom hraje Nunes
Claressa „T-Rex“ Shields se v rámci PFL nyní o víkendu představí ve svém druhém profesionálním MMA zápase.

Ten svede proti Abigail Montes, která má na kontě dva zápasy a oba dva zvládla úspěšně.

Slavná neomylná boxerská šampionka, jenž na MMA poli teprve sbírá zkušenosti, tak pomalu zvedá svou laťku obtížnosti, aby se postupně mohla dostat až k Amandě Nunes, která je jejím hlavním motivačním faktorem na této pouti.


„Upřímně jsem o MMA ani neuvažovala až do chvíle, co jsem slyšela Amandu Nunes, jak o mně mluví. Ona doslova řekla, že by mě hravě uškrtila do bezvědomí, což mě vskutku nakoplo,“ přiznávala Shields.

„Za celou svou kariéru jsem potkala spoustu soupeřek, které žvanily blbosti, ale pouze Amanda to myslela smrtelně vážně. Začala si hrát s ohněm a celý svět svou řečí přesvědčovala, že je opravdu schopná to udělat. Do ringu by se mnou nevstoupila, ale kdyby se mnou měla bojovat, tak by mě uškrtila. A to mě přesvědčilo jí dokázat opak,“ dodávala Shields s tím, že je nyní připravena se s Nunes utkat.


Aby tento boj byl vůbec proveditelný, musí v rámci MMA nabrat ještě několik zkušeností a zvýraznit si své skóre. To jí má zajistit přestupová organizace PFL, kde se už tento víkend podruhé představí oficiálně v akci.


Další články