Sleduj nás

Cítím se v top formě a jdu si za ukončením, vzkazuje Pudilová před svou další bitvou

Cítím se v top formě a jdu si za ukončením, vzkazuje Pudilová před svou další bitvou

Do zápasu zbývá jen pár dní a česká zápasnice ve službách UFC Lucie Pudilová finišuje přípravy. Proti ní se postaví Antonina Shevchenko, sestra slavné Valentiny, která je šampionkou v muší váze.

Lucka pod vlajkou UFC procestovala skoro celý svět. Již bojovala v Londýně, Singapuru, Austinu, Dallasu či Praze a nyní se chystá do Newarku, největšího města státu New Jersey.

„Do Ameriky se těším, tam mi to sedí, doufám, že to zase vyjde. Člověk cítí vzrušení, vidí, jak funguje UFC, těch faktorů je víc, co mě namotivují," nechala se slyšet příbramská rodačka.


Pudilová naposledy v Praze prohrála s Američankou Liz Carmouche, jejíž propracovaná zem přiměla rozhodčí, aby bodovali v její prospěch. V následujícím fightu bychom však měli vidět souboj dvou postojářek. Doufejme, že se konečně dočkáme zakončení, bodoví soudci zatím Lucce moc nepřejí.


„Strašně moc se těším. Cítím se v top formě. Teď jsem psychicky postoupila tak, že je pro mě fakt důležitý, abych ji ukončila před limitem. Jsem agresivnější,“ přiznává hladová česká zápasnice, která si chce napravit poslední bilanci.

„Všichni říkají, že by to měla být těžká soupeřka, ale já si na ni docela věřím, i když byla několikrát světovou šampionkou v thajském boxu. Vždycky jsem byla dobrým bojovníkem, teď jsem se posunula hodně mentálně, jsem dravější. Přišlo to samo. Padla jsem na hubu a zvedla se," zavzpomínala Lucka na bitvu v Praze.


Duel mezi Pudilovou (8-4-0) a Shevchenko (7-1-0) se uskuteční 3. srpna na turnaji UFC on ESPN 5. Na téže kartě se objeví i Clay Guida s Jimem Millerem a o hlavní show se postará navrátilec Colby Covington s bývalým šampionem Robbiem Lawlerem.

Zdroj: sport.cz


Další články