Sleduj nás

Cítím nějaký tlak, Oezdemir je světový soupeř s vícero zkušenostmi, přiznává Procházka před debutem

Cítím nějaký tlak, Oezdemir je světový soupeř s vícero zkušenostmi, přiznává Procházka před debutem

Čas velké zkoušky se neustále blíží, a tak se není čemu divit, že i na Jiřího Procházku začaly doléhat emoce. V popředí je pochopitelně adrenalin a vzrušení, nicméně v pozadí se jistě schovává i mírný strach.

S Denisou jsou v UFC spojena velká očekávání, a tak jej při jeho debutu budou sledovat nejen čeští fanoušci, ale i spousta těch zahraničních. Všichni jsou zvědaví, jak si poradí s bývalým titulovým vyzyvatelem Volkanem Oezdemirem, jehož kvality přesahují kteréhokoliv z předchozích Procházkových soupeřů. 

„Premiéra v UFC je pro mě velký krok, takový splněný sen. Cítím nějaký tlak, ale mám to na párku a chci to tak mít. Tlak si člověk vytváří sám, chci to proplout a dělat si své věci a docílit svého cíle. Soupeř je skvělý, má více zkušeností s topovými zápasníky v UFC, to se mu nedá odepřít. Já jdu teď udělat svoji práci, kašlu na to, jdu udělat svůj výkon a nejlepší práci," zmínil před odletem Denisa.


Jiří Procházka se chystá na souboj v UFC

A ačkoliv na něj dopadá jistý tlak, jede si to tam užít. „Moc se těšíme, už se nemůžeme dočkat boje. Oezdemir je těžký soupeř, světová sedmička. Chceme mezi nejlepší, nemůžeme si vybírat. Jdeme po nejvyšších metách. Jirka se těší, bavili jsme se se všemi, je tu další krok, nová meta. Já zápas vidím dobře, vyhrajeme. Na body to asi nebude, vidím to na KO, případně TKO,“ tipl si prostřednictvím sport.cz Procházkův trenér Jaroslav Hovězák.


Duel mezi Jiřím Procházkou a Volkanem Oezdemirem se uskuteční (našeho času) 12. července chvíli před čtvrtou hodinou ranní. Vysílat jej bude živě stanice Nova Sport 2.


Další články