Sleduj nás

Chystá se další velkolepý návrat Conora McGregora? Šéf UFC už ví, jak se věci mají!

Chystá se další velkolepý návrat Conora McGregora? Šéf UFC už ví, jak se věci mají!

Dana White se prostřednictvím medií snažil veřejnost informovat o tom, jaká je současná situace ohledně novodobé ikony MMA, která v březnu současného roku znenadání ohlásila v pořadí už svůj třetí odchod do důchodu.

Conor McGregor měl v jednu chvíli už dost toho, jakým směrem se divize lehké váhy vyvíjí, a když ho organizace i přes jeho osobní žádost nenechala bojovat ani o titul dočasného šampiona, tak mu ruply nervy a oznámil konec kariéry.

Když z Notoriouse opadly emoce, vyzpovídal ho ve svém pořadu Tony Robbins, který se dozvěděl, že se Conor stále udržuje ve formě, stále trénuje, a dokonce je i připravený na návrat. To ovšem za předpokladu, že mu na stole přistane nabídka k zápasu, který bude dávat smysl. Nejlépe pochopitelně odveta s Khabibem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Conor McGregor a Dana White oznámili návrat

Od zmíněného rozhovoru už uplynuly více než dva měsíce, jenže situace se stále nezměnila. Zřejmě i proto čelí Dana White dnes a denně otázkám, zdali se jeho zlatý žolík vrátí do boje a kdy se tak případně stane.


„Letos už Conor bojovat nebude,“ uvedl šéf UFC. „Momentálně nemá naplánovaný žádný zápas a ani pro něj žádný nechystáme. Je možné, že se to v roce 2021 změní, ale zatím není zahrnut v našich plánech ani pro příští rok. Garantuji vám ovšem, že v roce 2020 Conor určitě bojovat nebude.“

Následně se na to snažil podíval i z té druhé perspektivy. „Věříme tomu, že je Conor v důchodu? Myslím si, že většina z nás tomu nevěří, ale dokud to on sám neoznámí, nemůžu s tím nic dělat. Kdyby se chtěl vrátit, stačil by telefon. Pro mě je tedy v důchodu.“

Je možné, že si s námi i White hraje drobné hry. Ještě před měsícem avizoval, že pro Conora bude nejlepší, pokud si počká, jak se vyvine situace v lehké váze, aby se případně mohl utkat s vítězem duelu Khabib vs. Gaethje. I zde je ovšem drobný háček, neboť si Khabib ve svém posledním zápase kariéry přeje utkat s Georgesem St. Pierrem. A prezident UFC tedy nově podotkl, že pokud to má být doopravdy rozlučka, pokusí se ruskému Orlovi vyjít vstříc.Další články