Sleduj nás

Chtěl bych být český Daniel Cormier, řekl Vémola a odhalil, jaké práci se teď bude věnovat

Chtěl bych být český Daniel Cormier, řekl Vémola a odhalil, jaké práci se teď bude věnovatFoto: OKTAGON MMA

Kromě potenciální trilogie s Attilou Véghem ho v tom bojovém světě už nic nečeká, a tak Karlos Vémola odhalil, jaké činnosti se nyní bude věnovat.

Dlouhou dobu to vypadalo, že by se Karlos mohl přesunout do Clashe, o čemž i on sám kolikrát mluvil, ale nakonec, zjevně i po důkladné rozmluvě s Ondřejem Novotným, pochopil, že pro něho bude nejlepší zůstat v Oktagonu, kde bude mít pořád své místo jisté. Sice už ne jako zápasník, nýbrž jako takový moderátor, jež známe i z UFC, kde se té role zhostili bývalí zápasníci, jako jsou Michael Bisping nebo Daniel Cormier.

„Už v Bratislavě se zhostím nové role,“ povídá Vémola. „Budu součástí Oktagonu a budu na place mezi lidmi, kteří mě baví. Chtěl bych se stát takovým českým Michaelem Bispingem anebo Danielem Cormierem, kteří neustále pracují se zápasníky,“ podělil se Vémola na YouTube kanálu Ondřeje Němce o své skromné přání, které by však mělo být naplněno.

Už když Karlos Vémola „končil kariéru“ (stále může Attila přijmout trilogii), tak Ondřej Novotný nastínil, že mu najde nějakou práci. A protože si Karlos už několik posledních let trénuje moderování (kromě Karlos show pod iSportem rozjel i vlastní OSSCast), tak se kvalifikuje jako člověk, který má dostatek zkušeností, aby tuto novou práci mohl zvládat. Zejména, pokud tak bravurně ovládá angličtinu, pak bude nepochybně působit i jako tlumočník.

Oktagon do Bratislavy zamíří už 20. července, kde turnajem pod otevřeným nebem v Peugeot Areně nahradí klasickou pražskou Štvanici, na níž si už diváci zvykli. Působivý venkovní turnaj ozdobí titulová bitva mezi šampionem Ronaldem Paradeiserem a vyzývatelem Danielem Torresem. Diváky kromě horkého počasí dostane do varu ještě Vlasto Čepo, jenž se postaví proti Erhanu Kartalovi. V rámci Tipsport Gamechangeru na sebe poté narazí Losene Keita s Predgabem Bogdanovičem.Další články