Sleduj nás

Chris Weidman hodlá opět probudit své staré já. Uvidíme ho zpátky v bojích o titul?

Chris Weidman hodlá opět probudit své staré já. Uvidíme ho zpátky v bojích o titul?

Již tento víkend se opět vrátí do akce bývalý šampion střední váhy Chris „The All-American“ Weidman (14-5). Duelem s Omarim „Wolverine“ Akhmedovem (20-4-1) bude doufat, že se opět naladí na vítěznou vlnu.

Weidman se naposledy v nitru oktagonu UFC objevil 18. října loňského roku, když jej po dominantním výkonu hravě knokautoval Dominick Reyes. Pro sedmatřicetiletého Newyorčana to byla už pátá prohra z posledních šesti zápasů, každé ukončení navíc přišlo formou KO.

„Bylo to děsivé, ale pořád cítím, že na to mám. Kdybych neměl, už bych tu nestál,“ říkal tehdy poražený bojovník, jemuž bylo mnohými fanoušky doporučováno, aby svou současnou situaci přehodnotil a zvážil přesun do důchodu.


Chris Weidman je zpět a chce v UFC titul

Tuto myšlenku však sedmatřicetiletý rodák z New Yorku striktně zamítá. „Mým cílem je vše nakopnout tím správným směrem. Už dlouho jsem neměl tak dobrý přípravný kemp jako právě teď. Povětšinou mě vždy zlomilo nějaké zranění, že jsem nemohl trénovat, teď šlo vše jako po másle, takže doufám, že se to někde zúročí,“ říkal pár chvil před duelem s Akhmedovem.


„Beru ten zápas velmi vážně. Můj příští soupeř je zkušený, tvrdý a obtížný, ale upřímně mi na jménu nikdy nezáleželo.  Potřebuju to zasrané ‚véčko‘ (výhru). Chci tam naběhnout a ukázat, že patřím na jinou úroveň,“ dodával Weidman, který v sobě opět hodlá zažehnout své staré já, co se kdysi podepsalo pod dva po sobě jdoucí skalpy legendárního Andersona Silvy. Dokáže to ovšem?


Další články