Sleduj nás

Chisora se vyjádřil k zastavení zápasu a poslal Furymu vzkaz

Chisora se vyjádřil k zastavení zápasu a poslal Furymu vzkaz
V ringu na Tottenham Hotspur Stadium právě probíhalo desáté kolo hlavního zápasu večera, když v tom do akce vstoupil rozhodčí Victor Loughlin, který souboj odmával s výhrou na technické KO pro Gypsyho Kinga.


Sudí tak činil hlavně proto, že Chisora již v ringu nevyvíjel žádnou aktivitu a podobně jako Marpo proti Karlosi Vémolovi nereagoval na upozornění, aby něco dělal, chce-li, aby duel pokračoval.

Jedni se bouřili, druzí si naopak říkali, že už bylo konečně na čase. Jak se na to dívá sám poražený bojovník?

„Chápu, že jsme v těžké váze a jeden úder může změnit celý chod věcí, ale také tu máme nějaká pravidla. A pravda je taková, že já je nedodržoval,“ sdělil Derek „War“ Chisora na kanálu BT Sport.

Tyson Fury porazil Chisoru a obhajil titul Tyson Fury porazil Chisoru


„Rozhodčí mi řekl: ‚Pokud se nezačneš trochu hýbat, tak ten zápas zastavím.‘ Byl tedy plně v právu. Fury mě ničil a já na něho nenacházel recept,“ přiznával.

„Sudí tu jsou od toho, aby chránili zdraví zápasníků. Mnoho bojovníků kolikrát neví, kdy má skončit. To je ten důvod, proč tu máme arbitry, aby to rozhodnutí učinili za nás. I když jsem tedy prohrál, Victoru Loughlinovi za jeho zásah děkuji,“ řekl Chisora.

A závěrem neopomněl ani ještě na jeden dodatek. „Tysonovi vzkazuji: ‚Sakra, chlape, jsi fakt extra třída. Byla mi čest uzavřít trilogii s aktuálně nejlepším boxerem světa. Díky moc!‘“

Další články