Sleduj nás

Chimaev popsal, jak by zneškodnil „ubohého“ šampiona Usmana

Chimaev popsal, jak by zneškodnil „ubohého“ šampiona Usmana
Kamaru Usman je nejlepším MMA zápasníkem planety, proti hladovému „Vlkovi“ by ale údajně neměl žádnou šanci.

Khamzat Chimaev se asi opět trochu nudil, a tak začal kopat do lidí kolem sebe. Nate Diaz? Snadná kořist, tam údajně není o čem mluvit.

Colby Covington? Ten si nadělal do kalhot a raději se vyhnul jasné porážce.


A Kamaru Usman? Tam se za pár měsíců ukáže, jaký je to „přeceňovaný“ zápasník.

„Víte, momentálně se nacházím v pozici, kdy bych mohl čekat na titulovou bitvu. Jsem vyzývatel číslo jedna, nikdo mě nikam netlačí, ale bohužel jsem Vlk a nerad zůstávám dlouho bez potravy. Proto jsem zatím přijal zápas s Natem Diazem, na kterém si smlsnu, a potom budu doufat, že mi bude Usman k dispozici,“ vyjádřil se Chimaev.


kamaru usman penize zena

Současná MMA jednička? Nenechte se vysmát!


Kamaru Usman je nejlepším MMA zápasníkem planety. Dana White o něm dokonce řekl, že mu nechybí moc, aby v tom historickém měřítku překonal slavného Jona Jonese.

Jak může být tedy takovýto významný člověk v boji hravě přemožen?

„Podle mě je Usman přežraná sedmdesát sedmička, která nudí lidi a nemá žádnou techniku. Žádná KO síla, žádné submise, prostě žádné nebezpečí. Jen nuda a dupání na nohy a jeho soupeři si to nechávají líbit,“ poznamenával Chimaev.


„Opravdu se cítím velmi sebevědomý. Až se s Usmanem utkáme, bude to jednostranná záležitost. V postoji má jenom jab, tam mě neohrozí. Wrestling tlačí jen na sílu, tam také nehrozí nebezpečí. Ukončovací techniky žádné nemá… Kde je vůbec nějaké nebezpečí? Skutečně necítím žádnou hrozbu. Nemluvě o tom, že začíná stárnout. Bude to hračka,“ míní švédsko-čečenský bijec.

Další články