Sleduj nás

Chci být šampion šampionů! Teď mám v hlavě jen Lohorého, koncentruje se Slávista Juráček na životní zápas

Chci být šampion šampionů! Teď mám v hlavě jen Lohorého, koncentruje se Slávista Juráček na životní zápas
Poslední turnaj kalendářního roku je pro OKTAGON vždy velká událost, kterou se snaží vyšperkovat tak, jak je to jenom možné. I ten letošní už má parametry akce, o které se bude mluvit dlouho potom, co si připne pás Kincl, nebo Vémola.

Navíc tento týden přibyl zápas, který má parametry opravdové super bitvy, nebo také absolutní nudy. Matouš Juráček i Alex Lohoré totiž dokáží vytvořit v kleci opravdové peklo, ale umí i zápas pragmaticky odkontrolovat k bodovému vítězství.

https://twitter.com/i/status/1145019778525851649

Lohoré vs. Juráček na turnaji Oktagonu


Da Killa Kid se naposledy představil v kleci na turnaji OKTAGON 35, kde jej za pouhé dvě minuty zlikvidoval Patrik Kincl. Francouz tak nevyužil ani svoji druhou titulovou šanci ve střední váze a podle svých slov se chce se nadále soustředit již pouze na veltr.


I když má v OKTAGONu již třetí prohru z pěti zápasů, stále se jedná o velké jméno, které svojí kvalitou převyšuje všechny předchozí soupeře Juráčka.

Slávista se bude do akce vracet po roční pauze způsobené covidem. O tom, jak těžké bylo další období bez zápasu a kolik sil ho stál návrat do formy, se rozpovídal pro kaocko.cz.


„Chytnul jsem covid, ten mi neudělal vůbec dobře. Skoro celý rok jsem měl problémy. Byl jsem dobrý, pak to na mě zase skočilo, takhle asi čtyřikrát, což byla docela velká depka.

Naštěstí mi pomohli najít pana doktora Strnada, který je výborný imunolog, on objevil, že mám chronický zánět dutiny nosní, mám to po covidu, musím se hlídat,“ popsal neobvyklé komplikace Matúš Juráček.

https://top-fight.cz/oktagon-mma/gabor-boraros-dostal-opet-na-frak-juracek-ho-rozebral-a-v-zapase-jasne-dominoval/


Slávista si toho za svoji kariéru vytrpěl již mnoho. I přes chatrné zdraví má ale nyní solidní šňůru šesti výher v řadě, kdy porazil například Borároše nebo Primeru.

Na životní souboj s rapujícím Francouzem se Matouš vyrazil připravovat do slovutného gymu SBG, kde momentálně trénuje i Lucie Pudilová nebo David Kozma.

"Chci se někam posunout, nejsem tu jen kvůli Lohorému, ale bude to největší výzva, kterou jsem zatím měl. Chci být šampion šampionů, ale teď mám v hlavě jen jeden zápas," koncentruje se Matúš na prosincovou řežbu před zaplněnou O2 arenou.


Další články