Sleduj nás

Chceš vidět srdce? Rád ti ho ukážu v odvetě! nabízí Kincl Vémolovi

Chceš vidět srdce? Rád ti ho ukážu v odvetě! nabízí Kincl Vémolovi
Třetí domácí borec dostal šanci na zisk titulu polské organizace KSW, ale ani tentokrát se obrovský úspěch nepodařil. Patrik Kincl svedl s Robocopem z Balkánu vyrovnanou bitvu, ale i přes nadějný průběh podlehl ve třetím kole TKO.

Jeden z největších zápasů evropské MMA scény samozřejmě přinesl záplavu komentářů, které vesměs ocenily Patrikův výkon a uznaly kvality dominantního šampiona Soldiče. Jiný pohled na věc měl první Čech v UFC Karlos Vémola.

„Co říkám na fight Kincla? Já to nechci komentovat, aby to nevypadalo jako nějaký hate. Bylo to jako v zápase se mnou. Když mě ve třetím kole nahulil, tak každý bojovník by do toho šel, aby mě dorazil. On ne, byl pořád nerozhodný. Nemá to srdce na to to vyhrát. V souboji se Soldičem, když měl plný mount, šlo jen o to zatnout zuby a víc se kousnout. Stejně jako se mnou neměl ten drive a srdce, které jiní bojovníci mají,“ řekl Terminátor.

K Patrikovi se Karlosovo vyjádření dostalo na dovolené, kde si užíval zasloužený relax po dvou náročných přípravách, které absolvoval skoro bez pauzy. I přes idylické prostředí řeckých ostrovů se v borci z ASA pěnila krev. Ve své show Fight&Talk, kterou moderuje s Tomášem Kvapilem, se k celé situaci obšírněji vyjádřil.

„To jeho vyjádření mě koplo. Srdce se ukazuje už výběrem soupeře a váhové kategorie mají svůj význam. Kde on ukázal srdce v zápase s Attilou? Já jsem neprohrál v prvním kole, ale nechal jsem tam úplně všechno. Byl jsem tam v opravdu utažené gilotině a ani mě nenapadlo to odklepat, to bych si radši zdřímnul. Ve třetím kole mě trefil a stejně se sem snažil z těch sraček vyhrabat. Nezabalil jsem to po jedné ráně!“


Doutnající spor se možná brzy podaří vyřešit tou nejlepší možnou cestou. Patrik je po tomto duelu zatím bez angažmá, a tak se nevylučuje ani jeho návrat na domácí scénu.

„Zajdu si s Ondrou (Novotným) na kafe a uvidím, co z toho bude. Karlos mi sliboval odvetu, pokud porazím Pína. To se stalo, takže pokud on chce odvetu s Attilou, měl by nejdřív vyřešit tohle. Já mu rád svoje srdce v odvetě ukážu,“ nabídl se Kincl.

OKTAGON jako největší tuzemská organizace musí mít zájem doručovat divákům to nejlepší, co se nabízí. Odveta Kincl vs. Vémola do této kategorie rozhodně patří a již teď je jasné, že by přitáhla obrovský zájem fanoušků.Další články