Sleduj nás

Chceme, aby Frankfurt byl největší MMA turnaj všech dob! V jednání je hvězda, která všechny vystřelí z trenek, navnadil fanoušky promotér Oktagonu

Chceme, aby Frankfurt byl největší MMA turnaj všech dob! V jednání je hvězda, která všechny vystřelí z trenek, navnadil fanoušky promotér OktagonuFoto: OKTAGON MMA

Pavol Neruda s Ondřejem Novotným dokázali obrovskou věc. Oktagon již dávno překonal status regionální organizace a jeho poslední projekty to jenom dokazují. Pokud se povede vyprodat turnaj v Deutsche Bank Parku, nezbyde než smeknout.

Rok 2024 bude pro žlutočernou organizaci rozhodně stěžejní. Expanze na britské ostrovy by se měla posunout na novou úroveň, a k tomu jsou na programu dvě masivní akce pod širým nebem. První na řadu přijde již 8. června, tedy Oktagon 58 v pražském Edenu. Na české poměry obrovský galavečer, kterého se má zúčastnit více než pětadvacet tisíc fanoušků, je pouhou rozcvičkou před turnajem ve Frankfurtu. Místní fotbalový stánek totiž oficiálně pojme pětapadesát tisíc diváků, ale díky místům na hrací ploše nafoukne Oktagon kapacitu na šílených osmapadesát tisíc!

„Rozhodně to bude nejdražší akce, dost možná o parník. Očekáváme největší návštěvnost. Je to přesně ten turnaj, který by měl přitáhnout nejen velkou masu lidí, ale také velké množství partnerů. Bude ho totiž sledovat celý svět,“ poodhalil zákulisní informace Pavol Neruda v rozhovoru, který poskytl serveru sport.cz.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Šéfy Oktagonu může aktuálně těšit jedna věc. Na turnaj, který se uskuteční 12. října, je prodáno již čtyřicet tisíc vstupenek! Úžasné číslo je navíc podtrženo situací, kdy je ohlášen pouze jeden zápas, ve kterém na sebe narazí Jungwirth s Eckerlinem. Pavol Neruda tak neskrýval nadšení a prozradil, kam se nyní bude soustředit jeho snaha.

„Jsme z toho absolutně nadšení, je to paráda. Dává nám to vítr do plachet. Nemusíme tolik hledět na prodej lístků, ale můžeme se naopak zaměřit na zlepšení show a celkově se postarat o to, aby to byl největší turnaj všech dob,“ jásá Neruda.


Jak se nakonec celá akce povede, je zatím ve hvězdách. Počasí by nemělo hrát velkou roli, protože svatostánek Eintrachtu má zatahovací střechu, která případně diváky ochrání. Neruda navíc naznačil podepsání jedné superhvězdy, ze které si všichni sedneme na zadek a rádi kvůli ní rozbijeme prasátko k zakoupení posledních lístků.


Další články