Sleduj nás

Chápu, že mi lidi nefandí, protože jsem slávista. Já Spartě taky v Evropě nefandím! vysvětluje Matúš Juráček nepřízeň fanoušků

Chápu, že mi lidi nefandí, protože jsem slávista. Já Spartě taky v Evropě nefandím! vysvětluje Matúš Juráček nepřízeň fanouškůFOTO: OKTAGON MMA

První kolo Tipsport Gamechanger přinesl osm postupujících, ale také devítku borců, kteří čekají, jak dopadne hlasování fanoušků o Lucky Losera. 

Doufající skupinka obsahuje spoustu překvapivých, jmen jako jsou Máté Kertész nebo Leandro Silva. Díky obtížnému losu se mezi poraženými ocitla i většina československých borců. Jediný David Kozma obhájil svoji pozici, ale zbytek je odkázán na přízeň fanoušků, a právě na tu apeluje nespokojený Matúš Juráček.

„Přátelé a kamarádi, vím, jak hlasování probíhá. Je mi trochu smutno z toho, že našinec se paktuje spíš s cizími, ale OK, tak to prostě je. Ještě bych pochopil, že nefandí mně, protože jsem slávista a já Spartě v Evropě taky nefandím, ale vůbec nechápu, proč tedy nepošlou hlasy Andreji Kalašnikovi, kterého třeba já rád nemám, protože je to rival, ale je náš domácí a před námi jsou cizinci. Holt to tak je. Každopádně děkuji těm Čechům, kteří fandí nám Čechům, děkuji,“ vyslal nacionální poselství na svém Instagramu Matúš.


Momentálně s velkým přehledem vede Pirát Krištofič, který předvedl s Alexem Lohoré opravdu srdnatý výkon. Slovenský borec navíc zabodoval pozápasovou řečí, ve které se slzami v očích zmínil touhu vyhrát turnaj pro svoji dceru, které by chtěl nabídnout lepší budoucnost. 

Fanoušci na tento argument a celkovou Pirátovu auru očividně slyší, a tak se zdá, že o jednom postupujícím do rezervních zápasů je prakticky rozhodnuto.


Druhé místo zdaleka tak jasné není a momentálně na něm trůní Ion Surdu. Ten rozjel s Bojanem Veličkovičem naprosto šílenou řežbu, která vyústila jeho uškrcením, ale divoký výkon fanoušky očividně zaujal. 

Na první nepostupové pozici je nyní Polák Lukasz Siwiec, který pořádně zatopil Růžovému Panterovi a podle některých fanoušků měl být jedním z postupujících již po zápase. Čeští borci se nacházejí na samém chvostu hlasování. 

Třetí od konce je Matúš Juráček, který zatím získal pouze něco málo přes šest procent hlasů a hned za ním se drží Andrej Kalašnik s necelými pěti procenty. Hlasování končí v neděli, takže pokud chcete podpořit svého oblíbence, je nejvyšší čas navštívit stránky Tipsport Gamechanger. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články