Sleduj nás

Chad Mendes hlásí další návrat na konci roku! Proti komu?

Chad Mendes hlásí další návrat na konci roku! Proti komu?

Divoká jízda kdysi slavného zápasníka se ještě ne tak zcela rychle blíží ke konci. On sám se téměř po tříleté pauze v létě vrátil, aby při UFC Fight Night 133 přemohl Mylese Furyho, a nyní vyhlíží další velký zápas. Proti komu bude a vyjde to vůbec?

Nutno říct, že zdali to vyjde, to je ještě ve hvězdách. Chad „Money“ Mendes by se chtěl utkat s vítězem duelu mezi Frankie Edgarem a Chan Sung Jungem přezdívaným „The Korean Zombie“, jejichž souboj je na programu 10. listopadu, avšak UFC tak dlouho nehodlá čekat, neboť by rodáka z hlavního města Kalifornie rádo vidělo zápasit ještě v tomto roce. 

„Právě jsem se potkal s Chadem a ten mi tuto novinku prozradil. Nevím, jestli mu jeho přání splní, rozhodně by to bylo veliké překvapení. UFC by ho totiž rádo zařadilo do programu ještě během UFC 232 (29. prosince), ale jméno protivníka nám doposud neprozradilo. Když si chvíli počkáme, budeme vědět více,“ odhalil nám jeden z novinářů ESPN.


Chad Mendes hlásí další návrat

Mendes by se rád vrátil do formy podobné té, kterou měl, když s MMA a postupně i UFC začínal. Na jeho kontě bylo jedenáct výher v řadě, než pak potkal Jose Alda, jenž se stal jeho prvním přemožitelem. Onen zmíněný bojovník byl o dva roky později i jeho druhým katem, avšak protentokrát se nejednalo o těžké KO jako v prvním případě, nýbrž o rozhodnutí po pěti téměř vyrovnaných kolech.


Mezi památné Mendesovy souboje patří bitva s Conorem McGregorem, kterému on sám pěkně znepříjemňoval život na zemi, ovšem v jeden moment stačila chvilka nepozornosti a na scénu se dostala Irova skvostná levačka, jež celý duel ukončila tři sekundy před koncem druhého kola.

Chad se snažil vzpamatovat v zápase s Frankie Edgarem (11. prosince 2015), ale ani toto měření sil mu nevyšlo. Rovněž se jednalo o nelítostný knokaut, a tak se ze světa bojové slávy raději na nějaký čas odloučil. Jeho comeback nastal 14. července během již zmíněné UFC Fight Night 133, kde přemohl Mylese Juryho a vrátila se mu opět chuť do hry. Jestli nám ji promítne ještě před koncem roku 2018, to se dozvíme snad už za pár okamžiků.


Další články