Sleduj nás

UPC FIGHT Cesta bojovníka: Informace, fight card a výsledky

UPC FIGHT Cesta bojovníka: Informace, fight card a výsledky
Zatímco širokou veřejnost plně zaměstnává lockdown, ve světě bojových sportů se řeší úplně jiná věc. „Posádku“ reality show UPC Fight Cesta bojovníka postihla prapodivná záliba.

Skvělou techniku se účastníkům zatím příliš ukázat nedaří, zato se jim obstojně daří ukázat, na čem si v posledních hodinách pochutnávali. A co víc… do celé zvracející výzvy se ještě navíc se zlomyslnou radostí zapojil Ondřej Spejbl Hutník.
Zvracející šarádu zahájil náhradník Marek Beták - očividně přijel ve formě - neuběhlo totiž ani dvacet minut zahajovacího tréninku a už si běžel do sněhu odložit krajíc chleba a kus turisťáku. V boxerně to sem tam vypadalo jako na pohotovosti v době největší střevní chřipky. Mladé hvězdičky, které se přišly porvat o titul šampiona, se grandiózně ukláněly podél zdí boxérny a vydávaly dávivé zvuky.

Daniel Škvor bude komentovat UPC FIGHT Cesta bojovníka

Spejblova genocida za dva bludišťáky


Zdá se, že UPC Fight Cesta bojovníka se vyvíjí trochu jiným směrem, než si pořadatelé přáli. To se Spejblovi, který neodpouští žádné odmlouvání, moc nelíbí, a tak si občas neodpustí nějakou tu klukovinu. Proslýchá se, že největší fňukny chodí v noci navštěvovat, stahuje je z palandy a dobře mířeným direktem atakuje jejich žaludky, a tak se tu prostě hodně zvrací dál.


Spejblově šikaně neunikne nikdo, odpadlík Lubomír Pindus, kterého nikdo nechtěl do týmu, už vůbec ne. A kdo že si to vytáhl „černého petra“? Jistě, sám Hutník. To bude ještě zajímavé. Situaci mile odlehčuje Nikolas Krivák, který se až nápadně stylizuje do role kazašského reportéra Borata. Celý projekt je sice na samém počátku, ale už teď je jasné, že o zábavu nebude nouze.

UPC FIGHT Cesta bojovníka, výsledky a fight card

UPC FIGHT Cesta bojovníka turnaj 10.04.2021, fight card


V této sekci naleznete fight card a aktualizované live výsledky.

  • LUBOMÍR PINDUS VS. DAVID MERENDA (RSC - kolo 2)

  • RENAT BEKET VS. JAN ČERNÝ (na body)

  • NIKOLAS KRIVÁK VS. MARTIN PETRÁŠ (na body)

  • MATĚJ TRČKA VS. LUKÁŠ MANDINEC (na body)

  • DENIS HNÍDEK VS. MAREK BETÁK (RSC - kolo 1)

  • RASTISLAV KLIMÁČEK VS. LORENZO MUSCA (na body)

  • FILIP HAUSER VS. BORIS ZAVADSKÝ (na body)

  • LEONARD BORÁK VS. DOMINIK HAŠKA (TKO - kolo 2)


Kde sledovat UPC FIGHT Cesta bojovníka


První turnaj UPC FIGHT se uskuteční již dnes v pražské tělocvičně Spejbl Gym a půjde sledovat přes placené PPV. Cena přenosu je 299,- Kč. Galavečer je vzhledem k situaci COVID-19 bez diváků.
Vše o reality show UPC Fight Cesta bojovníka můžete sledovat zde.[joli-faq-seo id='45217']

Další články