Sleduj nás

Cerrone: Rozhodně jsem lepší MMA zápasník než Conor McGregor

Cerrone: Rozhodně jsem lepší MMA zápasník než Conor McGregor

Ačkoliv se zprvu zdálo, že se tento souboj ponese na vlně klidu a vzájemné úcty, tak přeci jen s ubývajícím časem vzduchem začínají létat první výstřely. Donald Cerrone se snaží svého příštího soupeře rozhodit poněkud sporným tvrzením.

„Připadám si jako lepší MMA zápasník? Absolutně!“ sdělil Cerrone pro web MMA Fighting dva týdny před zápasem s irským navrátilcem. Pravděpodobně tak učinil, protože ho většina lidí před touto bitvou opravdu hodně odepisuje. Je to ovšem právem?


„Mám za sebou spoustu velkých duelů, touhle cestou jsem si prošel už mockrát předtím. Tohle je můj 51. MMA zápas. Prakticky jsem toho udělal víc než kdokoliv jiný,“ hájí se Cerrone, jenž má na svém kontě aktuálně dvě prohry v řadě. Jistá vzpruha by zejména v jeho případě přišla vhod.

„Jednoho dne si sednu se svým synkem a řeknu mu, že byl jeho táta jedním z největších zm*dů ve hře. Na UFC 246 mě bude podporovat hned v přední řadě,“ doplňoval Cowboy, v čem tkví jeho motivace. Fanouškům v hale naopak přislíbil, že s Conorem bude bojovat čistě v postoji a pokusí se všem doručit pořádný fight.


„Lhář“ McGregor není na našem radaru, reaguje manažer Khabiba

McGregor doslova plive na obavy šéfa UFC, a pokud mu „krysa“ Khabib nevyjde, je připravený zmlátit Usmana


Další články