Sleduj nás

Cejudo? Snadno bych s ním vytřel podlahu, je přesvědčený Volkanovski, jehož ani tento zápas nezajímá

Cejudo? Snadno bych s ním vytřel podlahu, je přesvědčený Volkanovski, jehož ani tento zápas nezajímá

Nejen Max Holloway. Úřadující šampion pérové váhy Alexander Volkanovski by nerad ztrácel čas i případnou bitvou s Henrym Cejudem.

Současný král divize do 65,8 kilogramů si přeje pro svůj další zápas dostat vrchního vyzyvatele, kterým může být například Yair Rodriguez nebo Zabit Magomedsharipov. Ostatní scénáře prozatím odmítá.

„Chápu, proč Cejudo usiluje o titulové příležitosti v mé divizi, ale pro mě ten souboj zkrátka nedává smysl. Snadno bych si s ním vytřel podlahu, pérová váha je totiž naprosto odlišným soustem, což si spousta lidí neuvědomuje,“ pravil Volkanovski během své výpovědi pro Submission Radio.


Alexander Volkanovski má o soupeři v UFC jasno

„Žádná neúcta k Henrymu. Ve své aktivní době dokázal opravdu veliké věci, ale zápas s ním je pro mě jenom ztrátou času. Jak jsem řekl, chci se nyní zajímat o vrchní vyzyvatele z mé váhové kategorie,“ vysvětloval jedenatřicetiletý šampion s australskými kořeny.


Jak se situace vyvine, to je pro tuto chvíli těžké předpovědět. Dana White nedávno naznačil, že pro Cejuda žádné plány ohledně návratu připravené nemá, zato si dost nahlas hraje s myšlenkou případné trilogie, ve které by rád znovu dal šanci Maxovi Hollowayovi.

Vzhledem k tomu, že nás na konci léta čeká duel Zabit Magomedsharipov vs. Yair Rodriguez, by se dalo téměř s jistotou předpovědět, že Volkanovskiho příštím soupeřem bude buďto vítěz z této dvojice, nebo do třetice všeho dobrého opět Holloway.


Další články