Sleduj nás

Cejudo se naváží do přeceňovaného O’Malleyho a vysvětluje, jak snadné je ho porazit

Cejudo se naváží do přeceňovaného O’Malleyho a vysvětluje, jak snadné je ho porazit

Dnes už bývalý šampion dvou váhových divizí se opět po čase připomněl dalším diskutabilním prohlášením.

Henry Cejudo si totiž vzal na paškál nově se rýsující hvězdu Seana O’Malleyho, jenž v rámci své kariéry zatím nenašel přemožitele a v UFC se nese na vlně čtyř výher.

Je sice pravda, že O’Malley ještě nebojoval s žádným jménem, jež by se nacházelo v top patnáctce žebříčku bantamové váhy, ale zato už teď vyzařuje sebevědomí, že by kdokoliv pro něj nebyl překážkou.


A právě v tomto bodě vstupuje do příběhu Cejudo, který se tváří velmi zaraženě. „Vždyť jsme ho ještě neviděli bojovat s nikým pořádným!“ postěžoval si „Triple C“.

Cejudo se naváží do přeceňovaného OMalleyho


Na každého chlapa se najde chlap. A na nově se rýsující hvězdu prý bude stačit kdokoliv, kdo má dobře propracovanou zem.

„Stoprocentně se domnívám, že je Sean přeceňován. Postavte ho před nějakého wrestlera a uvidíte to. Kdykoliv se ho někdo zeptá, s kým chce bojovat, řekne si o postojáře,“ nabízel Henry svůj úhel pohledu.

„Víte, co mi to naznačuje? Že by ten týpek zažil těžké chvilky, kdyby ho někdo přirazil k pletivu. Kdybych s ním měl bojovat, určitě bych mu ublížil. Držel bych ho na zemi po celá tři nebo čtyři kola a rozemlel bych ho,“ přitvrzoval.


Následně mu však i vysekl poklonu. „Rozhodně bych s O’Malleym nebojoval v postoji. Zde ho musím ocenit, protože si umí hlídat vzdálenost a jeho údery jsou velmi precizní… Ale to je tak všechno. Postavte ho proti druhořadému wrestlerovi a uvidíte, jak dobrý ve skutečnosti je,“ navrhuje Cejudo. 


Další články