Sleduj nás

Cejudo: Pokud má White rozum, tak Hollowaye z bitvy s Gaethjem stáhne. Tady jde vážně o život!

Cejudo: Pokud má White rozum, tak Hollowaye z bitvy s Gaethjem stáhne. Tady jde vážně o život! Foto: UFC

Max Holloway se zanedlouho postaví proti Justinovi Gaethjemu, což je soupeř, kterého mu Cejudo vůbec nedoporučuje.

Holloway i Gaethje jsou sice oba nositelé hvězdných jmen, ale oba primárně působí v jiných váhových kategoriích. Zatímco Max býval dlouhé roky neomylnou ikonou pérové váhy, Justin brázdí vody váhy lehké, kde se řadí mezi největší zabijáky.

UFC nyní tyto borce spojilo dohromady a aby jejich střet ještě o něco ozvláštnilo, vhodilo do něj BMF opasek. Bohužel pro fanoušky, jakkoliv jsou styly obou bojovníků atraktivní, většina stejně tuší, jak tento zápas dopadne.


„Se vší úctou k Hollowayovi musím říct, že bych byl velice, velice překvapen, kdyby Gaethje prohrál. Tohle je boj dvou postojářů, ale jen jeden z nich je přirozenou lehkou vahou a rozdává rány, jako když kopne kůň,“ chopil se slova Henry Cejudo, který se na svém YouTube kanálu opět vžil do role zápasnického experta.

„Vadí mi, že Dana White tuhle bitvu vůbec domluvil. Kdokoliv se pod její realizaci podepsal, ten musel mít chvilkové zatmění, protože to nedává vůbec žádný smysl. Max sice vydrží pecky, ale já prostě nevidím způsob, jak by tento zápas mohl vyhrát, však on sám nemá žádný KO úder, kterým by to vyvážil,“ prohlásil.


„Pokud má White rozum a zamyslí se na tím, tak Hollowaye z této bitvy stáhne. Dejme mu raději Iliu Topuriu nebo někoho z jeho divize, ale ne Gaethjeho… Justin je člověkem, který ubližuje lidem. A ubližuje jim takovým způsobem, že potom už nikdy nejste stejní,“ líčil.

„Podívejte se na to takhle. Justin bojoval s Tonym Fergusonem, kterému dal takové bití, že mu prakticky ukončil kariéru. Bojoval s Donaldem Cerronem, který od té doby už nic nevyhrál. Bojoval s Rafaelem Fizievem, který také nyní ztrácí formu. A bojoval s Dustinem Poirierem, který už rovněž nikdy nebude stejný. Tento osud potká i Hollowaye, pokud ho z tohoto zápasu někdo nestáhne,“ myslí si Cejudo.


Další články