Sleduj nás

Cejudo: McGregor už lepší nebude. Čím dříve si to přiznáte, tím lépe pro vás. Na špičku už určitě nemá

Cejudo: McGregor už lepší nebude. Čím dříve si to přiznáte, tím lépe pro vás. Na špičku už určitě nemá
Spousta lidí spekuluje, jak asi dopadne McGregorův další návrat. Henry Cejudo má přitom pro všechny jasnou odpověď.


Nemá cenu si něco nalhávat, pokud už ten plamen dohořívá. A McGregorův hvězdný žár, jenž mu přihrál pásy ze dvou hmotnostních kategorií, je údajně již u konce.

„Přátelé, čím dříve si to uvědomíte, tím dříve se přestanete trápit. Mluvím zejména k vám, vy McGregorovi fanoušci, kteří si stále nechcete přiznat, že váš idol už na tuhle hru nestačí,“ začal svůj proslov Cejudo, z něhož se pomalinku stává velmi vážený trenér, který nenabízí vůbec špatné zápasové analýzy. A právě jednu takovou nyní nabídl vracejícímu se Irovi.

„Chápu, proč se chce Conor vrátit, ani on sám si nechce přiznat, že už ho doba předběhla, ale takový je prostě život. Současná divize lehké váhy má ve svých řadách daleko lepší borce, než je Conor. A to nemluvím jen o šampionovi Oliveirovi, ale také o Islamu Makhachevovi nebo Justinu Gaethjem, Dustinu Poirierovi a Bennymu Dariushovi. Hodně váhám, zdali by Conor aspoň pro jedno z těchto jmen byl nějakým měřítkem,“ rozvíjel Cejudo svou hlubokou myšlenku.

„Zcela upřímně, hodně pochybuju, jestli nám McGregor ještě něco ukáže. Teď si na nejlepšího jenom hraje, ale už to dávno není ten zápasník z roku 2016. Má skvělý box, ten mu nejde upřít, ale prostě lidé již vědí jak na něj. Vědí, že mu nechutná grappling, a vědí, že na jeho bojový styl dobře sedí leg kicky. Bohužel, v tomhle věku už příliš lepší nebude,“ vypověděl Cejudo v podcastu novináři Schmovi.

Další články