Sleduj nás

Cejudo cítí, že by se mohl stát šampionem pérové váhy. Ještě předtím však plánuje seknout Alda

Cejudo cítí, že by se mohl stát šampionem pérové váhy. Ještě předtím však plánuje seknout Alda

Ještě ani neobhájil svůj pás z bantamové váhy, ale už přemýšlí nad tím, co by mohlo přijít příště. Henry Cejudo je plně odhodlaný vystoupat do vyšších hmotnostních pater a urvat si další klenot jenom pro sebe.

Jak už tomu bývá zvykem, svět patří odvážným a třiatřicetiletý „Messenger“ Henry Cejudo (15-2) se toho snaží být příkladem. Nejprve si splnil sen, když svrhl dlouholetého krále muší váhy Demetriouse Johnsona, a následně v bitvě o titul bantamové váhy srazil Marlona Moraese. Nyní si tento lovec zlata vyhlédl další kořist. 

„Lidé se mi možná budou smát, ale to je v pořádku. S těmito výzvami roste moje chuť bojovat a já navíc cítím, že mám na to Alexandera Volkanovskiho (šampion pérové váhy) porazit. Disponuji dobrým stylem, mám skvělý wrestling a jsem přibližně stejně vysoký jako on (162,5 cm Henry a 167,5 cm Alex). Opravdu rád bych s ním bojoval,“ nechal se slyšet Cejudo.


Jestli se máme mistrovského duelu dočkat, bude nutné, aby oběma klíčovým zápasníkům šel tak trochu osud naproti. Henry Cejudo bude nucen nejprve obhájit svůj pás bantamové váhy, a to proti Josému Aldovi, a Alexander Volkanovski dá čestnou odvetu bývalému králi Maxovi Hollowayovi. Pokud oba dva šampioni své tituly obhájí, pak se tento střet stane velmi reálný.


„Vím, že na Alexe čeká odveta s Maxem, stejně tak já se budu muset nejprve vypořádat s Josém. Pak by to bylo možné,“ potvrzoval Cejudo. „José bude jen dalším, kdo přede mnou poklekne. A nejenže přede mnou poklekne, ale navíc mi políbí nohu,“ nepochyboval o svém vítězství.  


Další články