Sleduj nás

Cannonier má domluvený souboj s Whittakerem, předtím si však možná dá ještě jedno zahřívací kolo

Cannonier má domluvený souboj s Whittakerem, předtím si však možná dá ještě jedno zahřívací kolo

Jared „The Killa Gorilla“ Cannonier (13-4) se po roční odmlce vrací zpátky ze zranění a už nyní má před sebou dva možné zápasy.

Ten první je oficiálně domluvený a druhý je zatím pouze teoretický. Dana White osobně potvrdil, že Cannoniera spároval s bývalým šampionem Robertem Whittakerem (21-5), aby zjistil, kdo bude novým regulérním titulovým vyzyvatelem střední váhy.

Zmíněná bitva je v plánu na UFC 252 (24. října), avšak je možné, že se jí vůbec nedočkáme. A to v případě, pokud by se zranil jeden z dvojice Israel Adesanya vs. Paulo Costa, kteří se utkají o měsíc dříve (19. září).


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jared Cannonier při souboji v oktagonu UFC

„Jsem připravený dělat náhradníka, kdyby se Adesanya nebo Costa zranili,“ pravil Cannonier, jenž se momentálně nese na vlně tří vítězství. Všechny navíc přišly působivou formou technického knokautu.


„Lékaři mi sice doporučují, abych se vrátil až v říjnu, ale osobně si myslím, že bych to zvládl už v září. Momentálně se nacházím v plném tréninku, zapojil jsem všechny aspekty boje. Grappling byl tím posledním, na co jsem se zaměřil, ovšem zatím vše funguje tak, jak by mělo. Cítím se stoprocentně připravený,“ podotýkal.

Šestatřicetiletý rodák z Texasu si loni na podzim přetrhl levý prsní svál, s nímž musel na operaci a vypadl tak hned ze dvou velkých potenciálních duelů. Nyní je však zpátky a pokusí se zaútočit na titul, po kterém už dlouhé měsíce touží.


Další články