Sleduj nás

Canelo Alvarez reagoval na Usmanovu ztrátu titulu. Co řekl na téma vzájemného zápasu?

Canelo Alvarez reagoval na Usmanovu ztrátu titulu. Co řekl na téma vzájemného zápasu?
Kamaru Usman si nalajnoval cestu až k boxerskému zápasu s Canelem Alvarezem. Jeho plány se však po prohře s Leonem Edwardsem pozdržely.

„Nigerijská noční můra“ chtěla obhájit titul velterové váhy, následně se vydat do polotěžké váhy, přemoct Jiřího Procházku, jednou pás obhájit a pak se vrátit zpět do veltru na zápas proti Khamzatu Chimaevovi. Následně by ukončila MMA kariéru a přešla do boxu za Canelem Alvarezem. To byl její plán.

S ohledem na to, že se našly trhliny už v prvním bodě tohoto plánu, se všechny následné kroky pozdržely. Kamaru stále lpí na tom, aby se jednoho dne v boxu utkal s Canelem, ale nejprve musí své zaváhání napravit. Povede se mu to? A bude na něj mexický šampion stále čekat?


Prohra Usmana? To se stává, i prohry jsou součástí tohoto sportu,“ reagovala světová boxerská jednička na prohru muže, který ji neustále vyzýval. „Všichni můžeme jednou prohrát, v našem sportu nikdy nevíte… Myslím však, že Kamaru vyhrával na body. Jeden kop náhle vše změnil. Ale dívejte, stále je to skvělý fighter.“

A jak se dívá tedy na vzájemnou bitvu? „Nyní určitě ne. Hodlám podstupovat ty největší zápasy, abych se zapsal do historie boxu. Teprve později, možná, až s boxem skončím, tak budu mít náladu na tyto zábavné věci,“ odpověděl Alvarez.


https://youtu.be/ln9JNmimyWs?t=166

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články