Sleduj nás

Canelo Alvarez popsal, v čem přesně Usyk přelstil Joshuu

Canelo Alvarez popsal, v čem přesně Usyk přelstil Joshuu
Současný král pound-for-pound žebříčku zanalyzoval, v čem přesně Joshua na Usyka neměl.

Byla to jedinečná příležitost, jak získat své pásy zpátky. AJ jí ale nevyužil, a naopak zklamal i z toho hlediska, že se nehnal za knokautem, jak lidem sliboval a jak se od něho očekávalo.

Canelo Alvarez si zmíněný duel také nenechal ujít, a když viděl celý průběh, došel k jednoznačnému závěru: „Anthony Joshua na tuhle úroveň bohužel nemá…,“ přiznal s mírným výrazem zklamání ve tváři.


https://www.youtube.com/watch?v=Ots2-8Dxfl8

Jedná se o drsná slova, která určitě nepotěší Joshuovy fanoušky, ale pokud nám měl nějaký zápas ukázat Joshuovy nedostatky, pak to byl právě tento.


„Nechápejte mě špatně, AJ vypadal v tom boji dobře. Podle mě předvedl i maximum. Jenže to bylo jeho osobní maximum. Usykova dovednostní hranice je někde jinde, mnohem výše,“ vysvětloval Alvarez.

„Hlavní rozdíl je tedy v kvalitě obou bojovníků. AJ měl šanci na nějaký KO úder, ale Usyk je mnohem chytřejší, že tuto šanci co nejvíce zredukoval. Hlavní rozdíl je tedy v kvalitě obou boxerů,“ zopakoval Alvarez na tiskové konferenci před svým zápasem proti Gennadymu Golovkinovi.

Podobně na to upozorňovalo více lidí, jen jim fanoušci nevěnovali zvýšenou pozornost. Takový Tyson Fury to o Joshuovi nicméně říkal už několik dlouhých měsíců a výsledky zápasů s Ruizem či Usykem mu mají dát za pravdu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články