Sleduj nás

Budu jako snajpr, který ji sestřelí, očekává Miesha Tate odvetu s lvicí Nunes

Budu jako snajpr, který ji sestřelí, očekává Miesha Tate odvetu s lvicí Nunes
Miesha Tate očekává, že jí případná výhra nad Ketlen Vieirou zařídí automatický boj o titul, který nepochybně prý také vyhraje.

Bývalá šampionka bantamové váhy v sobě začíná postupně probouzet ten starý oheň, který ji doprovázel před více než pěti lety. Tehdy se s brazilskou lvicí Amandou Nunes střetla poprvé a jako další z mnoha protivnic na ní nestačila.

Obě bojovnice nyní o více jak pět let zestárly a zmoudřely. Jen Amanda se po celou dobu držela aktivní, což by mělo být její velké plus. I tak se ovšem Miesha požene za každou cenu za odvetou.

„Občas člověk dostane pouze jednu šanci a až přijde ta má, bude to perfektně načasované a já budu dokonale připravena. Budu jako snajpr, který Amandu sestřelí,“ sdělila Tate pro ESPN MMA jen pár chvil před svou nynější víkendovou bitvou s Vieirou.

„Ujistím se, že až dostanu svou příležitost, tak budu v perfektní formě. Budu dokonale připravená a stanu se šampionkou,“ hovoří Miesha Tate, která se zároveň nebrání potenciální odvetě s Holly Holm. Říká však, že Holm přijde na řadu až po Nunes, takový je její záměr.

Další články