Sleduj nás

Budou Slováci úspěšní? Deák, Barborík a Buday o víkendu do akce!

Budou Slováci úspěšní? Deák, Barborík a Buday o víkendu do akce!
Elitní slovenští zápasníci budou následující dny v permanenci. První půjde na turnaji ACA Tomáš Deák, který se pomalu ale jistě blíží k titulu.

Nyní se mu do cesty postaví obrovská výzva v podobě Dagestánce Rustama Kerimova. Bývalý šampion a pravděpodobně nejlepší bantam mimo UFC/Bellator vyhrál všech šestnáct zápasů, do kterých nastoupil.

Tomáš má nyní dvě výhry v řadě, obě přišly submisí a původně měl nastoupit s Magomedem Ginazovem. Ten se však zranil, a tak se Deák střetne s Kerimovem a to pravděpodobně o post vyzyvatele o titul.


https://twitter.com/i/status/834848227799203840

Ve stejný večer se představí při své premiéře v nové organizaci Vojto Barborík. Devětadvacetiletý reprezentant OFA gymu se vrátí do klece po památném zápase s Ivanem Buchingerem.


Vojto už má za sebou i první výhru v KSW a nyní má další šanci, jak o sobě opět vědět na mezinárodní scéně. Soupeřem mu bude Maxim Radu, který se vrací po čtyřleté pauze.

Jednatřicetiletý Ital má za sebou jeden úspěšný zápas v Bellatoru, ale Barboríkovi by mohl stylově sedět, protože preferuje spíše boj v postoji.

https://twitter.com/i/status/1385296454948896778


Poslední půjde v sobotu v noci na řadu Martin Buday, kterého čeká druhý zápas v UFC. Premiéra dopadla vítězně, i když nám zatrnulo ve chvíli, kdy Martin trefil jedním z loktů Barnettův zátylek a zápas byl předčasně ukončen.

Nyní narazí na polského bojovníka Lukasze Brzenskiho, který má stejně jako Badys pouze jednu prohru. Do UFC se dostal po svém vystoupení v DWCS, kde sice jeho zápas skončil bez výsledku, ale bosse Danu Whitea zaujal.

Třicetiletý Polák patří mezi menší těžké váhy a pokud jej dokáže Buday dostat pod sebe, měl by si připsat druhou výhru u nového zaměstnavatele.

https://twitter.com/i/status/1557327473964195840

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Konec noční můry z toalet: McGregor se zbavil obvinění ze sexuálního napadení

Vypadalo to s ním bledě a hrozilo, že místo do klece bude chodit k výslechům, ale teď je všechno jinak. Conor McGregor má čistý stůl, protože žena, která ho vinila z brutálního sexuálního napadení na záchodech během zápasu NBA, svou žalobu stáhla, čímž se mu otevírají dveře k nejbizarnějšímu a nejprestižnějšímu turnaji historie.

Konec noční můry z toalet: McGregor se zbavil obvinění ze sexuálního napadení

Český samuraj píše dějiny. Procházka může být nejlepším bojovníkem historie Rizinu

Tohle se jen tak nevidí. Jiří Procházka je sice globální hvězdou UFC, ale jeho kořeny a srdce zůstaly zčásti v Japonsku. Organizace Rizin, kde český bojovník odstartoval svou cestu ke slávě, na něj nezapomněla. Právě naopak, při oslavách 10. výročí ho nominovala na prestižní ocenění pro nejlepšího bojovníka historie, a to jako jediného cizince v poli domácích legend.

Český samuraj píše dějiny. Procházka může být nejlepším bojovníkem historie Rizinu

Manažer brání Ankalaeva: Chtěl jsem ho stáhnout, bojoval se sebezapřením

Čekání na návrat padlého krále se protáhne víc, než by si fanoušci přáli. Magomed Ankalaev, který v říjnu nestačil na Alexe Pereiru a přišel o pás šampiona, si dává dlouhou pauzu, přičemž jeho manažer Ali Abdelaziz nyní prozradil přesný termín i důvody, proč jeho svěřenec v posledním boji selhal.

Manažer brání Ankalaeva: Chtěl jsem ho stáhnout, bojoval se sebezapřením

Ubrečená hvězda? Legenda UFC se tvrdě pustila do Aspinalla kvůli očím

Místo soucitu se dočkal výsměchu. Tom Aspinall sice zveřejnil lékařskou zprávu, aby dokázal, že po dvojitém píchnutí do oka nemohl pokračovat v boji, avšak legendární Ben Askren pro jeho nářky nemá pochopení. Šampion těžké váhy se tak ocitl v křížové palbě, kde do něj šije nejen bývalý kolega, ale nepřímo i vlastní šéf.

Ubrečená hvězda? Legenda UFC se tvrdě pustila do Aspinalla kvůli očím