Sleduj nás

Budou létat facky! Karlos Benda míří do RedFace. A soupeř? Ten vás překvapí!

Budou létat facky! Karlos Benda míří do RedFace. A soupeř? Ten vás překvapí! FOTO: Se svolením Karlos Benda

Karlos Benda míří do české verze fackovací soutěže a hned na úvod vyzve velkého soupeře.

Také Česká republika jde s dobou a po vzoru Ruska či nově Ameriky zavádí turnaje ve fackování, jejichž realizace se zhostí organizace zvaná RedFace. Ta právě pořádá nábor a pro svůj debutový turnaj si přichystala několik pochoutek.

4. února se uskutečnil první nábor, na němž bylo vybráno několik atraktivních jmen. Jedno takové náleží kulturistovi, YouTuberovi a vlastně už i zápasníkovi Karlosi Bendovi, který se nám svěřil, že mu bude fackovacího panáka dělat člověk, na něhož všichni čekají.


„Právě jsem měl hovor od RedFace a domluvili jsme se na spolupráci. Objevím se hned na úvodním turnaji organizace a půjdu proti hodně, hodně zajímavému soupeři. Bude to člověk, se kterým mě všichni fanoušci chtějí vidět,“ sdělil nám Karlos.

Aniž bychom zacházeli někam daleko, můžeme si odvodit, že se patrně bude jednat o Alexandera Cvernu, Diega Kotlára anebo Jaroslava Kotlára. Toto jsou totiž tři borci, s nimiž je Karlos zaškatulkovaný a která v souvislosti s jeho jménem budí největší zájem.


Zajdeme-li ještě o kousíček dál, pak zjistíme, že na Jardu Kotlára čeká zápas na březnovém galavečeru Clash of the Stars, což znamená, že jeho si patrně rovnou můžeme odškrtnout. A co se Diega týče, ten jde příští týden na operaci s pupeční kýlou, po níž bude mít nařízený několikatýdenní klid… Tak že by nakonec vážně Cverna?

Podle původních indicií, jež k nám přišly z tiskové zprávy, by se první turnaj organizace RedFace měl uskutečnit letos v dubnu a bude jej hostit pražské O2 Univerzum. Vybráno bude 48 účastníků, jež se zařadí do tří pyramid (2x muži a 1x ženy), kteří si mezi sebou rozdělí dohromady 3 miliony korun.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články