Sleduj nás

Bude stříkat krev? V Brně se chystají bitky bez rukavic mezi balíky slámy!

Bude stříkat krev? V Brně se chystají bitky bez rukavic mezi balíky slámy!
Tak tohle tu ještě nebylo. Představte si dva chlapy, kteří si to rozdají na férovku bez rukavic v bojišti ohraničeném balíky slámy.

Surová bitka holých kloubů se vším, co k tomu patří. Už brzy k vidění v Brně na turnaji Redneck Fight.

"Akce je určena pro všechny, kteří mají chuť si zazápasit. Pro hobíky i pro amatéry, pokročilé nebo profesionály," popisuje turnaj organizátor Zdeněk Pernica.


bitka brno mma bitka brno mma

"Zájemci o turnaj se zaregistrují, pošlou své údaje, zkušenosti a pravidla, podle jakých by chtěli bojovat. My pak vybereme adekvátního soupeře, který je na tom výkonnostně podobně, a domluvíme zápas,“ upřesňuje Zdeněk Pernica, jak se staví fight card.


Sám Zdeněk se přitom v prostředí bojových sportů pohybuje přes 20 let a má za sebou přes 80 profesionálních zápasů. Je trojnásobným mistrem České republiky v thaiboxu, dvojnásobným šampionem v kickboxu a dokonce získal i medaili z mistrovství Evropy.

Kromě ostrého boxu bez rukavic si účastníci Redneck Fights mohou zápasit v klasickém boxu, MMA, muaythai nebo K1. Úvodní turnaj se uskuteční 26. června.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu