Sleduj nás

Bude manažer Abdelaziz mužem svého slova? Dle předchozího slibu by měl skončit

Bude manažer Abdelaziz mužem svého slova? Dle předchozího slibu by měl skončit
Nejznámější a patrně také nejúspěšnější MMA manažer Ali Abdelaziz prohrál sázku, a pokud zůstane mužem svého slova, měl by nyní ukončit svou činnost.

Abdelaziz je jedním z těch lidí, kteří často vykřikují do světa různá prohlášení. Už mnohokrát se mu to ale vymstilo, ale ani jednou se ze svých chyb nepoučil. Tentokrát by jej to dokonce mohlo stát konec manažerské činnosti.

Jak je známo, Abdelaziz je šéfem stáje Dominance MMA. V ní se nachází mnoho zvučných fighterů, mezi něž se řadí například Islam Makhachev, Kamaru Usman, Justin Gaethje, Henry Cejudo, ale také Kayla Harrison, která nyní o víkendu bojovala na turnaji PFL.

Kayla byla mnohými nazývána nejlepší bojovnicí planety a sám Abdelaziz tvrdil, že ji „nikdy nikdo nebude moct porazit“. Své přesvědčení dokonce vložil do sázky s Benem Askrenem, kterému napsal: „Pokud Harrison někdy prohraje, tak navždy opustím svět MMA. Jí se nikdo nemůže ani dotknout!“

Tato rok stará slova rázem vyplula napovrch, co Harrison prohrála svůj duel s Larissou Pacheco. Slavná americká bojovnice přišla jak o své dominantní postavení, tak i svou dosavadní neporazitelnost. A Abdelaziz? Ten najednou mlčí.


Mnoho lidí tomuto manažerovi nyní připomíná jeho slova a trvají na tom, aby tedy skončil… Jak se zachová? Bude skutečně mužem svého slova? Málokdo tomu věří, ale nechme se překvapit…

Další články