Sleduj nás

Bude Lví srdce nakonec lámat kosti? Jonesův příští soupeř o sobě tvrdí, že je jeho kryptonit

Bude Lví srdce nakonec lámat kosti? Jonesův příští soupeř o sobě tvrdí, že je jeho kryptonit

Být vůbec tím prvním, kdo porazí v podstatě neohroženého šampiona? To je snem mnoha zápasníků, avšak v případě Jona Jonese se ještě nenašel nikdo, komu by se to podařilo. I proto si o slovo řekl Anthony Smith, který se Bonese snaží ulovit již delší dobu. 

Jak nám Dana White potvrdil, oba válečníci by se mezi sebou měli utkat 2. března v divizi polotěžké váhy. Hlavním místem konání se pak stane lasvegaská T-Mobile Arena, v níž měl Jones vystupovat už proti Gustafssonovi, ovšem ještě tehdy jeho účast zatrhla Nevadská komise.

Anthony Smith chce zápas o titul


„Mohl bych s ním bojovat klidně hned, nemám s tím problém. Nicméně se domnívám, že si i Jon teď potřebuje chvíli odpočinout, proto mi březen zní slibně,“ potvrzoval muž, jemuž se přezdívá Lionheart, který svou dravostí smetl nejednoho zvučného protivníka. 

„Věřím tomu, že jsem jediná možná hrozba, jakou tu má, jsem jeho kryptonit,“ nepochybuje o svých schopnostech. „Tam, kde ostatní zklamali, já vyhrávám. Nikdo jiný by s ním v současné době nedokázal naložit tak, jak s ním plánuji naložit já,“ pokračoval. 


Jeho hodnocení se opírá o tvrzení, že každý z nás je porazitelný. I když se to kolikrát ani nezdá. „Viděl jsem Jonesův zápas s Gustafssonem a musím přiznat, že jsem nezaznamenal nic, co by se nedalo porazit. Je dobrý, o tom nepochybuji, ale doteď jsem v jeho boji viděl jisté slabiny, na které se pokusím zaútočit,“ doplnil. Po zápase nám prý prozradí, jaké to byly. 


Další články