Sleduj nás

Brock Lesnar uzavřel debatu ohledně návratu do UFC

Brock Lesnar uzavřel debatu ohledně návratu do UFC
Brock Lesnar byl dlouhé měsíce spojován s návratem do UFC. Nyní všem spekulacím sám učinil přítrž.

Ústřední postava světa wrestlingu a taktéž velký oblíbenec fanoušků letos v létě oslaví své pětačtyřicáté narozeniny. Od roku 2016, kdy se naposledy postavil do oktagonu UFC, se stále mluví o jeho potenciálním návratu, který by uvítal zejména milovník peněz Dana White.

Snahy o přesvědčení americké WWE ikony se vedly vždy v pravidelných časových intervalech a kolikrát se zdálo, že se Brock doopravdy vrátí. Ve skutečnosti se tak ale nikdy nestalo a nyní už stoprocentně víme, že se tak ani nikdy nestane.

„MMA je sportem, který patří mladým. Čím jsem starší, tím více si to uvědomuji a tím více každý trénink na svém těle cítím. MMA je sportem pro mladé a nás staré nechte ve WWE. To je má organizace, zde jsem superstar,“ svěřil se nyní již skromný bojovník pro New York post.

Lesnara přitom nejvíce vyzýval bývalý šampion těžké váhy Daniel Cormier, jenž tak činil ještě v létě roku 2018. V té době byl tomuto zápasu velmi blízko, kvůli svému zdravotnímu stavu ale Brocka nepřiměl k návratu.


„Byla tu určitá jednání, ale potom Cormier musel na operaci. Řešil nějaké potíže se zády. A když to nedopadlo, tak jsem se automaticky vrátil k wrestlingu,“ poznamenala slavná WWE ikona, která v této organizaci působí dodnes. Do důchodu to však nemá daleko.

Další články