Sleduj nás

Brito: Kozmu mám dobře nastudovaného. Budu ho bít tak dlouho, dokud nepadne

Brito: Kozmu mám dobře nastudovaného. Budu ho bít tak dlouho, dokud nepadne
Vyzývatel Kaik Brito si je údajně moc dobře vědom, proti jaké hrozbě stojí. A také ví, jak se s ní vypořádat.

Již tento víkend se ponese ve znamení dalšího turnaje Oktagonu, jehož hlavní zápas obstarají dvě velterové váhy. Šampiona Davida Kozmu vyzve brazilský bijec Kaik Brito, který se od fotbalu dostal až k MMA. A v něm není vůbec špatný. Ve své zkušenosti věří tak moc, že nepochybuje o tom, že by Pink Pantera neměl porazit.

„Stanu se šampionem, budu obhajovat titul a svým fanouškům doručím pořádnou dávku zábavy! Titul Oktagonu je pro mě velmi důležitý jak z kariérního, tak z životního hlediska. Vím, že ziskem mistrovského titulu se pro mě hodně věcí změní. Budu připraven titul hájit proti komukoliv, koho proti mě organizace postaví,“ řekl Kaik v nedávném rozhovoru pro ruik.cz.


Díky čemu si ovšem na Kozmu tak věří? „Máme ho dokonale nastudovaného. Víme, že je odolný. Hodně bojuje srdcem. Já ale makám ještě víc, než jsem kdy makal. Už jsem zápasil se soupeři, kteří se mě snažili dostat na zem. Vždy si jdu pro knokaut a ukončení,“ tvrdí Brito, jenž si naposledy na turnaji Oktagon Prime 5 poradil s Andrejem Kalašnikem.

Jeho plán je tedy zřejmý. „Celou dobu se Davida budu snažit oddělat. Čekám, že bude držet dlouho. Je to srdcař. Čím déle ale bude držet, tím víc ho budu řezat, dokud nepadne,“ věstí.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články