Sleduj nás

Boxing Live v Ústí nad Labem nabídne dva titulové souboje. Rukavice opráší i Robert Rosenberg!

Boxing Live v Ústí nad Labem nabídne dva titulové souboje. Rukavice opráší i Robert Rosenberg!

Jako tradičně se ve sportovním centru Sluneta v Ústí nad Labem uskuteční galavečer profesionálního boxu s názvem Boxing Live. Milovníci toho nejlepšího boxu se letos mohou těšit na opravdovou kvalitu. Samotným vrcholem budou totiž dva titulové souboje.

Už v sobotu 6. dubna se uskuteční další galavečer profesionálního boxu v Ústí nad Labem ve sportovní hale Sluneta. Ten je výjimečný tím, že poprvé na území České republiky bude někdo obhajovat titul mistra světa. Fabiána Bytyqi bude čelit nebezpečné soupeřce z Mexika, tou je María Soledad Vargas. „Jsem nervóznější, když titul mistryně světa držím a bez pásu být nechci. Bude se jednat o těžší soupeřku z Mexika, kde je box národní sport. Na souboj se těším, je to výzva. Chci to zvládnout, jak nejlépe to půjde,“ dodala Fabiána Bytyqi.


Druhý titulový zápas Tomáš Šálek vs. Pavel Šour nabídne souboj těžkých vah. „V hlavním zápase se bude Tomáš Šálek snažit sebrat pásek Pavlu Šourovi. Pavel Šour chtěl několikrát, aby k tomuto duelu došlo. Tomáš Šálek je mladý kluk, aby částečně psychicky dozrál a věřím, že v tuto chvíli je již připraven. Doufám, že se mu podaří v duelu zvítězit,“ řekl s nadšením pořadatel a trenér Lukáš Konečný.


V ringu se předvede také nejznámější český pornoherec Robert Rosenberg. Jeho soupeřem bude Michal Řehák, který se zaměřuje především na MMA. Jeho hlavním cílem je udělat show a pěkný zápas pro diváky. Minulý rok se v kleci utkal třeba s Filipem Grznárem. Toho ukončil před limitem. „Nechtěl jsem soupeře, kterého veřejnost nezná. Chtěl jsem, aby zápas přilákal širokou veřejnost a lidi, kteří mají rádi show. Nemám co ztratit, půjdu od začátku na plné bomby. Můj obor je MMA, box beru jako jednu z disciplín. Box beru jako oddychovku, bydlím v boxerském městě Ústí nad Labem. Na tréninku mám hromadu lidí, zároveň trénuji v Teplicích. Pro mě je obrovská výhoda, že zápas je na čtyři kola, mám jasnou taktiku,“ vyprávěl odhodlaně Řehák.


FIGHT CARD - ZÁPASY: Boxing Live Sluneta 6.4.2019
  • Jan Pašajev (CZE, Teplice) – Richard Walter (CZE, Rychvald) – 4 kola
  • Radoslav Estočin (SVK, Košice) – David Vicena (CZE, Brno) – 6 kol
  • Stanislav Eschner (CZE, Ústí nad Labem) – René Molík (CZE, Beroun) – 6 kol
  • Linda Dostálková (CZE, Uherské Hradiště) – Monika Antonik (POL, D. Gornicza) – 4 kola
  • Tomáš Tovačovský (CZE, Praha) – Martin Kabrhel (CZE, Dolní Újezd) – 4 kola
  • Marián Džupka (SVK, Svidnik) – Filip Grznár (CZE, Plzeň) – 4 kola
  • Fabiána Bytyqi (CZE, Ústí nad Labem) – Maria Soledad Vargas (Mexiko, Morelia) – 10 kol
  • Radek Vařak (CZE, Ústí nad Labem) – Shawn Miller (USA, New York) – 6 kol
  • Michal Řehák (CZE, Ústí nad Labem) – Robert Rosenberg (CZE, Praha) – 4 kola
  • Tomáš Šálek (CZE, Ústí nad Labem) – Pavel Šour (CZE, Plzeň) – 10 kol

Vstupenky a stream online živě zdarma

Celý večer bude vysílat O2 TV Sport, předprodej vstupenek bude prostřednictvím Ticketportal. Ty seženete od 80 Kč. Pokud ale chcete sedět v první řade, zaplatíte za vstupenku 5 000 Kč. Je také dost možné, že na zápasy uvidíme i vypsané kurzy u sázkových kanceláří. Registrujte se u Tipsportu a Fortuny, vyberte peníze zdarma a sledujte naše analýzy.


Další články