Sleduj nás

Box: Sledujte zápas Andy Ruiz vs. Anthony Joshua 2 živě

Box: Sledujte zápas Andy Ruiz vs. Anthony Joshua 2 živě

Již tuto sobotu v Saúdské Arábii přibližně ve 22 hodin vypukne válka, v jejímž závěru budeme znát jedničku těžké váhy světa boxu. Momentálně má čtyři pásy ve svém držení Andy Ruiz, jemuž dýchá na záda Anthony Joshua.

Třicetiletý rodák z Watfordu zůstává i v případě odvety mírným papírovým favoritem. Do druhého zápasu snížil svou váhu o pět kilo (z necelých 113 na necelých 108) a doufá, že mu rychlost a nová taktika pomůžou na cestě za vítězstvím.

Andy Ruiz se po celou dobu propagace utkání snažil všechny přesvědčit, že do odvety nastoupí rychlejší, lehčí a svěží. Na internet unikaly fotky, kde opravdu vypadal štíhlejší, nicméně když přišlo na řadu oficiální předzápasové vážení, všichni v okolí zůstali v šoku. Andy Ruiz přibral ze 121,5 na 128,6 kg, čímž jasně ukázal, že chce opět vsadit na KO sílu svých úderů. Otázkou je, jak se s tímto novým faktem poperou Joshua a jeho tým.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kde zápas sledovat?

Celá hlavní show bude k vidění na kanálu Sport 2, kde nám přenos začne od 20 hodin. V zámoří bude danou bitvu vysílat streamingový gigant DAZN, v Británii pro změnu známý placený kanál Sky Sports.


Další možností nám jsou klasické internetové streamy, na jejichž kvalitu se bohužel občas nedá spoléhat. Z předchozích zkušeností ohledně funkčnosti přidáváme tyto tři odkazy: 1 - 2 (použít google překladač) - 3. Živé přenosy bývají dostupné přibližně 30 minut před zahájením turnaje. 


Další články