Sleduj nás

Box Lucerna 2019 ŽIVĚ: Informace, fight card, online stream a výsledky

Box Lucerna 2019 ŽIVĚ: Informace, fight card, online stream a výsledky
Už jedenáctý ročník galavečeru v profesionálním boxu, K1 a Muay Thai pro nás chystá Matouš Rajmont a jeho tradiční Lucerna. Den před Silvestrem se můžeme těšit i na dva titulové zápasy. Pojďme se nyní podívat na detailní informace a fight card, která se letos opravdu povedla.Lucerna (Velký sál) uvidí tradiční galavečer už 30. prosince. Jedná se o jedenáctý ročník, který se vždy nese v duchu třicátých let. Většina návštěvníků má obvykle dress code, ten není však povinný. I rok 2018 se vydařil, ale tak nabitou startovní listinu jistě neměl.


Celkem uvidíme jedenáct zápasů, z toho dva předzápasy. Největším trhákem je duel v boxu, kde se Luboš Vrňata loučí se zápasnickou kariérou. Uvidíme i dva titulové boje. Muay Thai nám pak předvede Jiří Apeltauer, kterého přijede prověřit thajský zápasník. Tuto bitvu také bere jako poslední a my ho uvidíme už pouze jako trenéra. Tradičně nebudou chybět Josef Vít a Vladimír Říha. Kompletní fight card naleznete níže.
Pokud se nedostanete do Prahy, celý večer bude přenášet televize Nova Sport 1. Zápasy by měly běžet i online přes portál Voyo. Na galavečer v Lucerně si můžete jako tradičně vsadit u sázkové kanceláře Fortuna. Pokud se registrujete zde, obdržíte bonus 500,- Kč na první sázky zdarma. Tým top-fight.cz bude na místě, tudíž se můžete těšit na online report, kde přineseme zajímavé informace a kompletní výsledky. Vstupenky na galavečer k zakoupení u Ticketmaster zde.
FIGHT CARD A ONLINE VÝSLEDKY

Jakub Novotný vs. Samuel Apeltauer
Adam Marcin vs. Ondřej Bursa

Gor Harutjunjan vs. Vojtěch Končitík
Štefan Sipoš vs. Tony Coufal
Tomáš Adámek
vs. Vilda Farkač
Josef Vít vs. Tomáš Drábik
Vladimír Idrányi vs. Matúš Juráček​
Jaroslav Kubíček vs. Roman Kracík
Sudsakorn Son Klinmee
vs. Jiří Apeltauer
Michal Dufek vs. Said Rahimi
Pavel Ptáček vs. Luboš Vrňata​
BOX LUCERNA 2019 ŽIVĚ

Stream živě zde naleznete v 18:30.

Další články