Sleduj nás

Boris Marhanský: Dospěli jsme k dohodě a Vašek Sivák bude tento rok u nás v RFA. Řešíme duel s Tadeášem Růžičkou

Boris Marhanský: Dospěli jsme k dohodě a Vašek Sivák bude tento rok u nás v RFA. Řešíme duel s Tadeášem RůžičkouFoto: RFA

Největší talent domácí postojové scény zatím do zahraničí neodchází. Organizace RFA jej dokázala přesvědčit k podepsání kontraktu na dva zápasy a potvrdila jeho start na turnaji v Žilině.

Již za týden se hvězda domácí scény představí na turnaji Gladiátor's Fight Night v Mladé Boleslavy. Akce, která je postavena hlavně na vystoupení neporaženého střelce, nabídne směs K-1, boxu a MMA. Většina diváků si samozřejmě zakoupí vstupenku hlavně díky startu Vaška Siváka, kterého prověří šikovný Chorvat Andrej Kedveš. Pokud jste očekávali, že „Bad Boy“ po tomto skromném turnaji vyrazí dobývat svět a ohromovat fanoušky ve vyprodaných arénách organizací ONE FC nebo Glory, realita vás vyvede z omylu.

„Jednání, která jsme vedli o nové smlouvě, byla náročná a trvala několik měsíců. Nakonec jsme dospěli k dohodě, což znamená, že Vašek bude tento rok působit u nás. Je to kontrakt na dva zápasy,“ osvětlil Sivákovu budoucnost manažer RFA Boris Marhanský v rozhovoru, který poskytl sport.cz.

Pokud se tedy Vašek představí v zahraničí, bude se jednat výhradně o polskou organizaci KSW. Zde se uvedl působivým vítězstvím a je jasné, že další nabídky budou následovat. KSW se však primárně věnuje MMA, a tak je účinkování české hvězdy spíš epizodní událostí, která určitě nezíská pravidelný rámec. Vedení RFA mu nicméně bránit nehodlá, protože s KSW má dohodu o střídavých startech.

„KSW bychom mu dovolili, protože s nimi máme velmi korektní vztahy. Současná smlouva je ovšem exkluzivní, takže pokud bude chtít Vašek bojovat, musí na turnajích pořádaných jeho manažerem Andym Smrčkou,“ upřesnil podmínky kontraktu Marhanský. Do koše tak samozřejmě letí i potencionální souboj s Losenem Keitou, který je pod smlouvou Oktagonu. Reálnější kontury dostala naopak bitva s Tadeášem Růžičkou, na které se podle slov Marhanského intenzivně pracuje.Další články