Sleduj nás

Boráros se topí v steroidech a Kleina by prý zabil. Legierskiho výroky jsou velkým terčem pozornosti

Boráros se topí v steroidech a Kleina by prý zabil. Legierskiho výroky jsou velkým terčem pozornosti

Doba karanténová nám nepřinesla mnoho zajímavých situací ze světa MMA, ale slovní přestřelky mezi polským šampionem lehké váhy organizace OKTAGON a slovenskými bojovníky nás spolehlivě baví již více než měsíc.

O tom, že Legierski vyzval na souboj Karola Ryšavého i Lájoše Kleina jsme již psali, nyní si Polák vyhlédl další oběť. Na svém instagramu si vzal na mušku nejobletovanější slovenskou hvězdičku Gábora Borárose! Toho ve svém příspěvku nazval „steroidovou děvkou“ a samozřejmě zatoužil po jeho skalpu.

legierski_oktagon


Než ovšem dojde na Borárose, hodlá si Mateusz vyřídit účty s Lájošem Kleinem, o němž řekl, že ho doslova zabije ještě v prvním kole. To se slovenskému borci příliš nelíbilo a zareagoval na to takto: „Hodně z vás mi přes víkend psalo a posílalo story Mateusze Legierskiho, kde psal, že mě zabije v prvním kole. Všechno by bylo v pořádku a ani bych se nad tím nijak nepozastavil, kdyby tam nenapsal slovíčko, že mě zabije. Však jsme přeci sportovci, nebo alespoň já se za něj považuji a taková vyjádření do žádného sportu nepatří. Tady jde alespoň vidět, jak to má v hlavě uspořádané. Přitom sám dobře ví, že by mě v životě neporazil, protože nemá takové kvality jako já.“

Vzájemný souboj dvou šikovných bijců by mohl přinést opravdu fantastickou podívanou a my musíme doufat, že nezůstane pouze u slovní války na sociálních sítích, ale dočkáme se i opravdové akce. Mateusz Legierski nás totiž v poslední době zásobuje mnoha rozporuplnými fakty a teď by bylo ještě potřeba, aby je také obhájil v kleci. 


Klein a Ryšavý reagují na Legierskiho provokace


Další články