Sleduj nás

Bolestivý večer vítězství nepřinesl! Lájoš Klein si odnesl tržnou ránu a dvě kolena do slabin, zápas skončil remízou

Bolestivý večer vítězství nepřinesl! Lájoš Klein si odnesl tržnou ránu a dvě kolena do slabin, zápas skončil remízouFOTO: UFC

Šesté vystoupení slovenského borce v UFC vítězství nepřineslo. Dobrou zprávou je, že se neradoval ani jeho soupeř a zápas tak skončil většinovou remízou. 

Pro Lájoše se jednalo o velmi bolestivý večer, protože kromě roztrhlého obočí inkasoval i dvě tvrdá kolena do míst, kam je žádný chlap dostat nechce. 

Nejlepší slovenský bojovník současnosti nastupoval naplněn sebevědomím po dvou výhrách v řadě. Jeho zápas byl jedním z prvních na celé kartě, a tak mu londýnská O2 Arena nedala příliš pocítit, že tentokrát bude na straně borce v opačném rohu. 


Tím byl domácí Jai Herbert, který se v UFC zatím neprosazuje podle očekávání a ke dvěma výhrám nasbíral i tři porážky. 

Zápas začal poměrně aktivně, ale v postoji byla znát výhoda výšky i dosahu soupeře. Lájoško proto přenesl souboj na zem, kde držel pozici. Jai ovšem vytáhl své oblíbené upkicky a jedním z nich solidně trefil obličej slovenského borce. Výsledkem byla tržná rána těsně nad obočím. Boj se následně vrátil do postoje, kde se domácí zápasník prosazoval thajským klinčem.


Ve druhém kole začal Klein více tlačit na pilu a naháněl svého soupeře po kleci. Ten se uchyloval ke kontrům a snažil se nenechat se chytit některou z pěkných kombinací, které Lájoško rozjížděl. Závěr kola šel potom jednoznačně na stranu Kleina, který kromě tvrdých úderů trefil i krásný loket. 

Poslední pětiminutovka začala opět velkou aktivitou osmadvacetiletého Slováka. Herbert se ovšem při jednom z pokusů o kontr trefil kolenem přímo na Kleinův suspenzor a souboj tak musel být na chvilku přerušen. 

Po pauze se Mr. Highlight vrhnul opět do útoku, ale schytal úplně stejný nefér úder! Rozhodčí na tuto situaci reagoval stržením bodu, což ve výsledku přineslo remízu, 28-28 u dvou rozhodčích. Ten poslední se sice přiklonil k Britovi, ale to na výsledku již nic změnit nemohlo. Další články