Sleduj nás

Bojový ostrov UFC? Super nápad, chválí si Dvořák. Kdy hodlá opět zápasit?

Bojový ostrov UFC? Super nápad, chválí si Dvořák. Kdy hodlá opět zápasit?

David „Undertaker“ Dvořák se před měsícem představil na Fight Night turnaji v Brazílii, kde si poradil s domácím borcem Brunem Silvou, jehož porazil po třech kolech na body. Debut v nové organizaci byl tedy nadmíru úspěšný a teď se všichni těšíme na test číslo 2. Kdy to bude?

„Pokud se situace zlepší a vše začne fungovat, tak teoreticky mohu do zápasu vlétnout hodně rychle,“ prozradil pro TV Nova Dvořák, který hodlá současný volný čas využít k tomu, aby dopiloval mírné nedostatky. „Ideální by byl návrat za tři měsíce, abych mohl doladit co nejvíce chyb,“ potvrzoval.

Ve spojitosti s UFC se nyní velmi často skloňuje pojem „Bojový ostrov“. Prezident společnosti Dana White se tímto snaží najít mezeru v bezpečnostních pravidlech, aby i v době virové krize mohl pořádat turnaje. Vše by mělo začít fungovat již od půlky května. Zápasníkům zde budou zajištěny přípravné prostory, zdravotní péče i ubytování.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Podle mě je to zajímavý nápad a byla by to super zkušenost, to se jen tak někomu nepovede. Zní to skoro jak z filmu Mortal Kombat,“ pochvaloval si tento nápad Dvořák. Soupeře přitom vybraného ještě nemá. „Vezmu toho, koho mi dají. Ale pokud by byla nějaká nabídka na zajímavý turnaj, tak si rád o nějaké jméno řeknu.“

A zdali má „Undertaker“ někam vycestovat, bude potřebovat začít s regulérní přípravou. „Trávím hodně času tréninkem na žíněnce i rozbory u počítače, ale sparingpartneři mně hodně chybí. Do USA by se mi teď opravdu nechtělo, ale pokud u nás kluby otevřou a budu mít 100% přípravu, tak bych vycestoval. Je to má práce a nemohu být věčně doma,“ uzavřel na sport.tn.nova.cz Dvořák.Další články