Sleduj nás

Bojovat s McGregorem je poprava, říká Chandler, který Conora označil za „Nejtvrdšího muže planety“

Bojovat s McGregorem je poprava, říká Chandler, který Conora označil za „Nejtvrdšího muže planety“
Když měl Michael Chandler promluvit o Conoru McGregorovi, z jeho úst jsme mohli slyšet jen slova plná chvály.

Bývalý šampion lehké váhy Bellatoru vystoupil v talk show Breakaway, kde během interview odhalil své budoucí plány. Není asi žádným překvapením, že je jeho hlubokým přáním se střetnout právě s McGregorem, který je skutečným symbolem MMA.

„Conor je tím nejtvrdším člověkem planety, a to jak mentálně, tak i fyzicky. Podívejte se, jak se vypořádal se zlomenou nohou a jak se s takovou frakturou vypořádávají ostatní bojovníci. Ten člověk nezná bolest, jde si tvrdě za svým cílem. Podle mě se mu mentálně nikdo z této hry nemůže rovnat,“ vzdával Chandler hold irskému bojovníkovi.


„Myslím si, že můj zápas s ním by dával smysl už jen z toho důvodu, že oba usilujeme o titul a dělí nás od něho pár krůčků. Navíc oba jsme zárukou kvalitní podívané,“ je si jistý Chandler, který aktuálně drží dvě prohry v řadě. V obou případech ale předvedl pekelnou show.

„Možná si myslíte, že bych Conora chtěl vzít na zem a tam ho utáhnout, ale myslím si, že Conorova zem je hodně podceňována. Vzpomeňte třeba na takového Chada Mendese, ten dominoval na zemi, vyhrál úvodní kola na body, ale pak stejně schytal KO. Byla to opět ta Conorova cílevědomost a tvrdost, co mu zajistily vítězství. Mentálně je skvěle připravený na všechno,“ chválil Chandler svého příštího potenciálního soupeře.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články