Sleduj nás

Bojování? Strašně mi to chybí, netají se ničím Gustafsson. Jaké jsou teď jeho plány?

Bojování? Strašně mi to chybí, netají se ničím Gustafsson. Jaké jsou teď jeho plány?
Opět se více než celý rok v kleci neukázal, ale tentokrát ten čas využil k tomu, aby slepil všechny kousky svých dovedností a mohl je promítnout do dalšího titulového tažení.

Za sebou má tři neúspěšné mistrovské pokusy, které mu v minulých letech nalomily sebevědomí. Pokud jste tak blízko k největšímu triumfu a pokaždé zakopnete, dozajista vás to donutí přemýšlet.

„Bylo to něco, kvůli čemu jsem zvažoval svou budoucnost. Přestával jsem si věřit a nalhával jsem si, že už na to nemám. Čas mi ovšem ukázal, že tento sport dělám k lásce k němu, i když ten titul bude stále hlubokou touhou v mém srdci,“ popisoval své pocity Gustafsson.


Jak vypukla pandemie koronaviru, která zavřela všechny sportovní činnosti a divákům zakázala přístupy na akce, rozhodl se i Alex využít volného času k tréninku.

„Rád bych odčinil tu porážku s Werdumem a rád bych se konečně vrátil, nejlépe co nejdříve. Opravdu mi chybí boj a všechny ty věci s tím spojené. Chci se opět vidět s fanoušky a cítit tu atmosféru, která mě žene dopředu,“ popsal pro ESPN MMA.


„V bitvě s Werdumem jsem ještě nebyl sám sebou, což byl ten důvod, proč jsem na sobě teď musel tvrdě pracovat. Opravdu se těším na svůj návrat. Chci bojovat hned zkraje tohoto roku, vrátit se na vítěznou vlnu, vzít to krok po kroku a uvidíme, kam až to dotáhnu,“ představil svůj plán.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články