Sleduj nás

Boj o titul ve velterové váze? Dana White odhalil svého kandidáta, který má vyzvat Woodleyho

Boj o titul ve velterové váze? Dana White odhalil svého kandidáta, který má vyzvat Woodleyho

Pomalu se zase blíží chvíle, kdy bude muset nezpochybnitelný šampion Tyron „The Chosen One“ Woodley vstoupit do klece, aby obhájil svůj pás v divizi velterové váhy. Doposud se spekulovalo o tom, že jeho dalším soupeřem má být Colby Covington, nicméně sám šéf UFC nám odhalil zcela jiné jméno. 

A jak to tak vypadá, pomalu se může začít radovat nigerijský borec Kamaru Usmana. Ten si ještě prakticky nedávno stěžoval, že jej UFC i navzdory jeho velice působivému rekordu úplně přehlíží.

Dana White odhalil svého kandidáta


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Bohužel je to tak. Musíme se starat o přípravu tolika věcí, že se občas na všechny, co by si to zasloužili, nedostane,“ přiznává Dana White svou chybu.

Usman momentálně má 13 výher v řadě. „V zápase proti Rafaelu dos Anjosovi vypadal více než dobře. Jak slíbil, tak konal. Dokonce se jeho elán s každým kolem zvyšoval,“ vzhlížel k jeho poslednímu souboji. 


Ve hře je tedy duel s Woodleym. „Byl bych moc rád, kdyby to vyšlo. Klidně už teď začátkem nového roku. Nerad bych to bral jako hotovou věc. Uvidíme, co se stane, ale prozatím máme své favority,“ pravil. 

Na závěr by se hodilo připomenout, co se stalo s Covingtonem. „Měl možnost zápasit, jenže ji odmítl, a to je vlastně celý příběh. Šance se tedy přesouvá na dalšího v pořadí,“ doplnil.Další články