Sleduj nás

Blachowicz i Teixeira shodně vyjádřili touhu uspořádat odvetu

Blachowicz i Teixeira shodně vyjádřili touhu uspořádat odvetu
Až si Glover Teixeira poradí s Jiřím Procházkou, velmi rád v oktagonu opět přivítá Jana Blachowicze.

Na tomto scénáři se domluvili oba veteráni, kteří se spolu utkali loni v říjnu. Tehdy Jan Blachowicz do boje nenastoupil s nějakou oslnivou formou, nechal se hravě přejet a přišel o svůj pás polotěžké váhy.

O tento titul nyní zabojuje Jiří Procházka, který je dle mnohých proti novému šampionovi Gloveru Teixeirovi poměrně značným papírovým favoritem. Panuje zde však velká neznámá, která se týká Jirkovy země, jíž se bude Glover snažit nejvíce prověřit.

„Procházka je bojovník nové generace, má takový neortodoxní styl, který je těžké v přípravném kempu nějak napodobit. I tak ale věřím ve své schopnosti. Všichni víte, jak bojuji, ale nikdo z nás už neví, jak si s tím Procházka poradí. Podle mě se mi vzdá. Bude to asi někdy ve třetím nebo čtvrtém kole,“ předurčil Teixeira.

Následně si naplánoval i další duel. „Slíbil jsem Blachowiczovi, že pokud porazí Rakiče, tak mu dám příležitost k odvetě. Je to legenda polotěžké váhy, hodně se snaží a tu šanci si zaslouží. Já si teď poradím s Jirkou a potom můžeme jednat,“ oznámil.


A Blachowicz ho vyslyšel a už teď mu proti českému samurajovi drží pěsti. „Do toho, Glovere, budu ti fandit všemi deseti. Úspěšně obhaj pás a pak to spolu rozjedeme znovu!“ přitakával.

Další články